27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Відділ освіти, молоді та спорту Новоукраїнської
районної державної адміністрації

 

Інформація про діяльність відділу освіти, молоді та спорту за 2017 рік

 

Основна діяльність відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та навчальних закладів району у 2017 році була спрямована на задоволення освітніх потреб громадян щодо здобуття повної загальної середньої освіти. У районі реалізується Комплексна програма розвитку «Освіта Новоукраїнщини на 2016-2020 роки», затверджена рішенням сесії районної ради від 13 січня 2016 року №34.

Забезпечення всебічного розвитку дітей дошкільного віку в 2017 році здійснювали 18 дошкільних навчальних закладів та 1 дошкільний підрозділ у складі НВК (філія Іванівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» «Диминський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»)). Також працювали групи короткотривалого перебування дітей дошкільного віку на базі дошкільних навчальних закладів (Глодоський ДНЗ №2, Рівнянські ДНЗ №1 та №2), прогулянкова група на базі Шишкинського ДНЗ, соціально – педагогічний патронат на базі Рівнянського ДНЗ №1.

У 2017 році у Новоєгорівському дошкільному закладі зроблено ремонт другої половини приміщення і відкрито ще одну групу, що сприяло збільшенню охоплення дітей дошкільною освітою.

У лютому 2018 року відкрито додаткову групу на базі дошкільного навчального закладу №1 с. Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області. Відповідно до районного плану розвитку дошкільної освіти на 2018-2019 роки, планується збільшення охоплення дітей дошкільною освітою (відкриття закладу дошкільної освіти на території Малотимошівської сільської ради).

Станом на 1січня 2018 року в закладах дошкільної освіти навчається 654 дитини віком від року до шести.

2017 рік у закладах загальної середньої освіти району проходив в умовах реорганізації та децентралізації. На виконання рішення ХІІ сесії сьомого скликання Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області від 17 травня 2017 року №204 «Про визначення освітніх рівнів, які будуть забезпечувати філії опорних шкіл загальноосвітніх закладів Новоукраїнського районного округу» в районі створено 6 опорних шкіл і 14 філій. Рішенням XIVсесії сьомого скликання від 01 листопада 2017 року №260 припинено діяльність філії Глодоської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області «Петрівська загальноосвітня школа» На території Новоукраїнського району в 2017 році навчалося 1831 учень. Згідно з рішенням сесії Новоукраїнської районної ради від 17 травня 2017 року № 204 припинено набір учнів у 10 класи на 2017 – 2018 навчальний рік до 4 філій.

Станом на 1 січня 2018 року, у зв’язку зі створенням Ганнівської ОТГ та переходу філії Комишуватської загальноосвітньої школи «Помічнянська загальноосвітня школа» до Помічнянської ОТГ,  в районі функціонує 5 опорних шкіл і 10 філій.

У 2017 році здійснювався підвіз до 11 закладів освіти 15 автобусами 364 учнів, 69 вихованців ДНЗ, 22 педагогічних працівників. На підвезення та проведення обслуговування автобусів використано 496 тис. грн. Станом на 1.01.18 підвозиться 370 учнів, 65 дошкільнят та 29 педагогічних працівників.

Гурткова робота району передана на базу сільських шкіл. З 1.09.17 року працюло 82 гуртки, які відвідували 1269 вихованців. Всього, враховуючи  інші установи позашкільною освітою було охоплено 1502 дітей. Станом на 1 січня 2018 року у 75  гуртках - 1164 вихованців.

За підсумками 2016-2017 навчального року вихованці гуртків здобули 27 перемог: на районному рівні – 15, на обласному – 12.

Щорічно районним методичним кабінетом і закладами освіти поновлюються матеріали  проекту «Гордість і надія Новоукраїнщини». Інформаційні довідки про переможців Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань подані до МАН для друку книги «Обдарована молодь Кіровоградщини». На святі обдарованої дитини були вручені сертифікати 67 учням на стипендії районної державної адміністрації. 

У 2017 н. р. в закладах загальної середньої освіти району навчалося 69 переможців районних олімпіад, 4- призери обласного етапу олімпіад, 13 призерів І (районного) етапу конкурсу - захисту учнів - членів МАН та 6 – обласного етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт  учнів - членів МАН. У творчих очних конкурсах Всеукраїнського рівня перемогли 5 учнів, обласного рівня – 14 учнів. В обласних заочних конкурсах призерами стали 15 учнів. 2 команди хлопців та команда дівчат перемогли в обласних змаганнях з волейболу та баскетболу

У 2017 році під час оздоровчої кампанії працювало 20 таборів на базі шкіл, у тому числі 2 мовних табори (Ганнівська загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів, Глодоська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»), в інших закладах освіти працювали мовні групи. Відпочинком охоплено 1090 дітей, що складає 58,5% від загальної кількості учнів 1-10 класів шкіл району.  Вартість харчування у загальноосвітніх навчальних закладах склала 24 грн. Для обдарованих дітей, які зайняли призові місця на Всеукраїнських та обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях було виділено з місцевого бюджету 195,0 тис. грн. для придбання путівок на оздоровлення в дитячих таборах с.Сергіївка Одеської області та с.Рибаківка Миколаївської обл.

Протягом 2017-2018 навчального року проведено районну спартакіаду та забезпечено участь збірних команд району в обласній спартакіаді. Юні баскетболісти заняли І місце в обласних змаганнях. До 1 вересня всі  заклади отримали  спортивне обладнання та інвентар на суму 349 тис.грн.

Велика увага приділялася заходам з військово-патріотичного виховання учнів. У період із 27 по 30 травня 2017 року на території урочища «Малі Байраки» с. Комишувате було проведено І районний етап гри «Сокіл» («Джура») та навчально-польові збори у рамках національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».

У жовтні 2017 року у Новоукраїнському районі проведено обласний етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини». Ознайомитися з матеріалами можна за посиланням. Для проведення даних заходів використано 66,3 тис. грн.

У 2017 році на галузь «Освіта» було передбачено 66450,4 тис. грн. Протягом року виплачувалася повністю надбавка за престижність праці педагогів в розмірі 20%, відрядження і компенсація за проїзд вчителів, допомогу на оздоровлення виплачено в повному обсязі разом з відпускними та грошову винагороду у розмірі посадового окладу. У кінці року, за результатами  роботи, працівникам закладів загальної середньої освіти виплачено премії. Обслуговуючому персоналу в кінці року виплачено одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу.

Відповідно до програми соціально-економічного розвитку району на   2017 рік у галузі освіти виконано 4 соціальні заходи вартістю 2439,1 тис. грн., а саме:

1. Реконструкція котельні Глодоської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів на суму 1361,9 тис.грн.

2. Розпочато реконструкцію нежитлового приміщення під котельню по вул. Щорса, 2, с.Рівне на суму 824,0 тис.грн.

3. Придбано комп’ютерний комплекс для філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 «Приютівська загальноосвітня школа» на суму 68,6 тис. грн.

4. Придбано хімічний кабінет для Глодоської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів на суму 184,6 тис. грн.

Крім того у галузі освіти протягом 2017 року проводились заходи по енергозбереженню, а саме: встановлено 184 вікна та 5 дверей на суму 1353,25 тис.грн.

З метою якісної підготовки до опалювального сезону 2017-2018 року придбано 5 котлів: 2 шт. для філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Кропивницька загальноосвітня школа», 1 шт. для Ганнівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, 2 шт. для філії Комишуватської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів «Новоєгорівська загальноосвітня школа» на суму 580 тис.грн.

З метою якісної підготовки до нового навчального року протягом 2017-року було проведено капітальний ремонт будівлі філії Глодоської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів «Фурманівська  загальноосвітня школа» на суму 1222,8 тис.грн., здійснено ремонт спортивного залу філії Глодоської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів «Новомиколаївська загальноосвітня школа» на суму 198,0 тис. грн.

З метою покращення матеріального стану шкіл та їх результативності, в 2017 році придбано комп’ютерний комплекс для філії Комишуватської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів «Новоєгорівська загальноосвітня школа» на суму 70,356 тис.грн.

Щорічно у рамках серпневого марафону освітян Новоукраїнського району презентуються методичні проекти до початку нового навчального року. Цьогоріч педагогічній спільноті були представлені такі:

«Серпевий марафон освітян Новоукраїнського району»,

«Віртуальна дошка пошани педагогічних працівників»,

«Лауреати районної премії імені Василя Сухомлинського».

Інформація про діяльність відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації висвітлюється на офіційному сайті.

Оперативне інформування щодо проведення методичних заходів здійснюється через сайт районного методичного кабінету та сторінку у соціальних мережах.

У 2018 році пріоритетними напрямами залишається: надання якісної та доступної освіти; продовження робіт по енергозбереженню; збільшення охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою.

Підсумки 2016/2017 навчального року та пріоритетні завдання
на 2017/2018 навчальний рік

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифта натисніть на 
клавіатрурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ

 

СПОРТ

 

Освітня галузь у 2017 році