27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Новоукраїнський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 м. Новоукраїнка вул. Соборна, 59, ІІІ поверх, каб.13,14, тел. 2-39-40

 Графік роботи з 8.00 до 17.15 год.

Працівники центру:

Директор Чорній Наталія Юріївна
Заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Скороход Сергій Петрович
Бухгалтер центру Колодніцька Наталія Борисівна
Практичний психолог Бранець Світлана Миколаївна
Фахівці із соціальної роботи

Громко Лариса Іванівна, Поперечна Ольга Іванівна

 

Мережа Центру складається з Новоукраїнського районного, Іванівського, Семенастівського та Приютівського сільських центрів соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді.

За додатковою інформацією про створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу  звертайтесь до Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наша адреса: м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59 (приміщення Новоукраїнської районної державної адміністрації), ІІІ поверх, 13 кабінет або за телефоном  2 – 39 – 40  з 8.00 до 17.15 год.

 При Новоукраїнському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено та діє «Банк безкоштовних речей». Якщо у Вас є дитячі речі (одяг, взуття, іграшки та книги) і вони Вам не потрібні – Ви можете допомогти  малозабезпеченим громадянам та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

За довідками звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Новоукраїнка вул.Соборна,59,  ІІІ поверх каб. №13.

При Новоукраїнському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє «Телефон довіри» 2 – 39 – 40 . Консультування анонімне.   

НОВИНИ

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Детальніше...

Про організацію наставництва

Новоукраїнський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що Законом України від 08 вересня 2016 року № 1504-УІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо наставництва» визначено, що підготовка до самостійного життя дітей, які проживають у закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, інших закладах для дітей, їх соціальна та психологічна адаптація можуть здійснюватися у формі наставництва.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04 липня 2017 року № 465 було затверджено Положення про наставництво, що визначає механізм організації здійснення та ведення наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей , позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей.

Так, під наставництвом розуміється добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Виходячи з того, що на території с.Рівне функціонує Рівнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів, у якій виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, у т.ч. двоє учнів випускних класів, пропонуємо долучитись до індивідуальної підтримки і допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя названих вище дітей.

Організацією наставництва на території Новоукраїнського району здійснюється Новоукраїнським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За детальною інформацією можна звертатись за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59, ІІІ поверх, каб. 11, 13, Новоукраїнський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Контактна особа – Чорній Наталія Юріївна.

Дії при первинному звернені особи,

яка виявила бажання стати Наставником

Наставництво - це добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Наставник - це не мати і не батько, це не спонсор і не опікун/усиновитель, це дорослий значимий друг в житті дитини, який проводить з нею час та допомагає розвинути таланти!

 • При зверненні особи за телефоном чи очно представник ЦСССДМ має:

  • отримати від особи первинну інформацію та зафіксувати її в Журнал обліку кандидатів у Наставники: ім’я, прізвище, номер телефону, e-mail та ін.;

  • повідомити про дату та час проведення інформаційної зустрічі (якщо це вже визначено), або поставити до відома, що особа отримає запрошення на таку зустріч за вказаними контактами (телефон, e-mail), щоб отримати повну інформацію про програму наставництва.
   Ви можете вислати наш інформаційний вебінар для осіб, які виявили бажання стати Наставниками -
   https://www.youtube.com/watch?v=kPZemx0Nsu0

 • В ЦСССДМ має бути коротка інформація для відповідей на звернення, яка буде доступна кожному спеціалісту, який може прийняти громадян або дзвінок від них.
  Відповіді на найпоширеніші запитання громадян Ви можете знайти тут -
  http://onehope.com.ua/faq/
   

 • Кроки, які потрібно зробити, щоб стати Наставником:

  • пройти інформаційну зустріч;

  • написати заяву;

  • зібрати невеликий пакет документів:
   -
   копію паспорта громадянина України;
   - висновок про стан здоров’я;
   - довідку про наявність чи відсутність судимості, видану територіальним центром з надання сервісних послуг МВС;

  • пройти безкоштовне навчання (попередньо 3 дні, навчають ОЦСССДМ або партнери ОЦСССДМ - громадські/благодійні організації);

  • отримати від ОЦСССДМ висновок про можливість провадження діяльності з організації наставництва над дитиною;

  • потім наставник підбирається до дитини.

 • Функції наставника:

  • наставник це в першу чергу дорослий друг для дитини;

  • потрібно бути опорою і підтримкою для дитини;

  • допомогти йому справлятися з життєвими обставинами в першу чергу порадою, а також, по можливості, активною участю;

  • допомагати дитині адаптуватися в соціумі (навчитися розпоряджатися грошима, користуватися громадським транспортом, послугами медичних установ, тощо)

  • допомагати дитині визначитися з професією (профорієнтація);

Деталі в Договорі про Наставництво http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/465-2017-%D0%BF

 • В якій установі буде знаходитись дитина?

Найкращий варіант – це найближчий заклад до вашого місця проживання. Але зараз на це питання відповісти складно. Тому що лише після навчання буде зрозуміло, для якого віку дітей Ви могли би бути Наставником. Вас з’єднають з дитиною лише за Вашою згодою, в тому числі і територією розташування закладу.

Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"
 

ПОЛОЖЕННЯ
про Новоукраїнський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 


ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ !