27100, м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59 e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
 
Головна сторінка

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 682 "Деякі питання  реалізації Закону України "Про житловий фонд соціального призначення"

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2012 року № 772 "Про внесення змін до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов"

ГЕНПЛАНИ СІЛЬСЬКИХ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ 

 

РЕАЛІЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ, ЯКІ ФІНАНСУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 04 лютого 2019 року № 43-р "Про розроблення детального плану території товариства з обмеженою відповідальністю "Агропромислова компанія ім. О.В. Гіталова" з метою розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції "Комишувате" за межами населеного пункту"

Порядок надання містобудівних умов та обмежень

Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», що набув чинності 10.06.2017, внесено зміни до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон), якими унормовано відносини, пов’язані з виданням містобудівних умов та обмежень.

З огляду на зміни в законодавстві та для збереження правових умов проектування окремих об’єктів будівництва без отримання містобудівних умов та обмежень Мінрегіоном прийнято та наразі направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України наказ від 06.11.2017 № 289 «Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються». Цим наказом затверджується Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні та обмеження не надаються та визнається таким, що втратив чинність наказ Мінрегіону від 07.07.2011 № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст».

З метою імплементації оновлених законодавчих положень наказом Мінрегіону від 31.05.2017 № 135, зареєстрованим в Мін’юсті 09.06.2017 за № 714/30582 затверджено Порядок ведення реєстру містобудівних умов та обмежень, додатком до якого визначено нову форму містобудівних умов та обмежень.

Відповідно до викладеного, містобудівні умови та обмеження наразі надаються в порядку, визначеному статтею 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», за формою, передбаченою Порядком ведення реєстру містобудівних умов та обмежень, затвердженим наказом Мінрегіону від 31.05.2017 № 135 та зареєстрованим у Мін’юсті 09.06.2017 за № 714/30582.

Реєстр містобудівних умов та обмежень 

Дата та номер наказу про затверджен-ня містобудів-них умов та обмежень

 Замовник об’єкта

будівництва

 Назва об’єкта будівництва

 Адреса об’єкта будівництва

Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень

Підстава для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень

 Електронна скан-копія містобудівних умов та обмежень

29.08.2017 р.

№ 4

ТОВ «Агро-промислова компанія     ім. Гіталова»

Будівництво наземної фотоелектричної сонячної електростанції «Комишувате»

с. Комишувате Новоукраїнського району Кіровоградської області

-

-

Містобудівні умови та обмеження

30.09.2017 р.

№ 5

ПАТ «Капустян-ський граніт»

Реконструкція виробничої будівлі під кам’яно-переробний комплекс потужністю  60 тис. м²/ рік

с. Кам'яний міст Новоукраїнського  району  Кіровоградської  області

-

-

Містобудівні умови та обмеження

06.10.2017 р.

№ 6

Веселокут-

ський психоневро-логічний інтернат

Капітальний ремонт

та заміна труби котельні

с. Веслий Кут

Новоукраїнського  району  Кіровоградської  області 

-

-

Містобудівні умови та обмеження

20.04.2018 р.

№ 1

ТОВ

«Рассвет»

Будівництво зернофуражного сховища на території току ТОВ «Рассвет» 

с. Приют

Новоукраїнського району Кіровоградської області

-

-

Містобудівні умови та обмеження

04.05.2018 р.

№ 2

ПрАТ «Кіровоград- обленерго»

Новоукраїн-

ський РЕМ

Будівництво повітряної лінії напругою 10 кВ та трансформатор-ної підстанції 10/0,4 кВ для зовніш-нього електропостачання електро-установок нежитлового приміщення (виробничий будинок-склад)

с. Іванівка

Новоукраїнського району Кіровоградської області

 

-

-

Містобудівні умови та обмеження

21.05.2018 р.

№ 3

Управління капітального будівництва ОДА

Будівництво сільської

лікарської амбулаторії

с. Ганнівка

Новоукраїнського району Кіровоградської області

 

-

-

Містобудівні умови та обмеження

30.10.2018 р.

№ 4

ТОВ   «ЛАН»

Будівництво наземної фотоелектричної сонячної  електростанції  «ЛАН»

с. Новомиколаївка

Новоукраїнського району Кіровоградської області

-

-

Містобудівні умови та обмеження

27.12.2018 р.

№ 5

ТОВ  «ІНКОМ-ЕНЕРГО»

Будівництво наземної фотоелектричної сонячної електростанції  «Новоєгорівська»

с. Новоєгорівка

Новоукраїнського району Кіровоградської області

-

-

Містобудівні умови та обмеження

Будь відповідальним власником - створи ОСББ

Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів

Питання тарифної політики та соціального захисту населення в умовах запровадження ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСОБЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ У БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ" від
14 травня 2015 року № 417-VIII

ТАРИФИ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ

Щодо Закону України «Про особливості 

здійснення права власності у
багатоквартирному будинку» 

ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ

Детальніше...

Що таке ОСББ ???

Об'є́днання співвла́сників багатокварти́рного буди́нку, або ОСББ — (юридична особа, створена для представлення спільних інтересів співвласників) це неприбуткова юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію.

На даний час на території району створено 2 ОСББ, а саме у м.Новоукраїнка. Питання фінансової допомоги під час створення ОСББ розглядається на сесії Новоукраїнської міської ради. Проводяться зустрічі з ініціативними групами та зацікавленим мешканцям багатоквартирних будинків щодо надання юридичної підтримки для створення ОСББ.

ОСББ може бути створено лише власниками квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (багатоквартирних будинках). Для створення об'єднання скликаються установчі збори. Рішення установчих зборів оформлюється протоколом. В одному багатоквартирному будинку може бути створено тільки одне об’єднання. Власники квартир та нежитлових приміщень у двох і більше багатоквартирних будинках, об’єднаних спільною прибудинковою територією, елементами благоустрою, обладнанням, інженерною інфраструктурою, можуть створити одне об’єднання. Установчі збори об’єднання у новозбудованих багатоквартирних будинках можуть бути проведені після державної реєстрації права власності на більше половини квартир та нежитлових приміщень у такому будинку.

Рішення про створення ОСББ, вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості усіх співвласників будинку. Належним чином прийняте і оформлене рішення загальних зборів про створення об’єднання, поширюється на всіх без винятку співвласників будинків.

Статут об’єднання — одночасно документ яким підтверджується факт створення і діяльності ОСББ, а також збірник правил, прав і обов’язків співвласників. Підготовка Статуту об’єднання — надзвичайно важливий етап його створення.

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання

житлово-комунальних послуг

03 листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування", якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.

Згідно із новоприйнятими змінами встановлено:

диференційовані за періодами часу обсяги електричної енергії у разі використання її для індивідуального опалення;

соціальний норматив на теплову енергію у разі використання її для централізованого опалення (теплопостачання) для абонентів, житлові будинки яких.

Шановні громадяни!

Створено Call-центр для надання роз’яснень щодо отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів 
        З метою проведення роз’яснювальної роботи в частині економічних, технічних та правових засад участі населення, ОСББ, ЖБК в програмі отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження створено Call-центр. 
Фахівці Call-центру надаватимуть консультації про порядок отримання компенсації за кредитами, взятими на придбання твердопаливних або електричних котлів, енергоефективних матеріалів та обладнання. Отримати консультації можна щоденно з 09:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів) за тел.: 
(044)-292-32-57
 та e-mail:energoefect@saee.gov.ua

Переваги створення ОСББ

Новоукраїнська  районна державна адміністрація враховуючи численні звернення громадян, установ та підприємств  з приводу оформлення права власності на самовільно збудовані будівлі та споруди пропонує ознайомитись з Порядком прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж” затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 19 березня 2013 року №95 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2013 року за №612/23144.

 

ПОРЯДОК

прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж

 

          04 травня 2012 року набрав чинності Порядок здешевлення вартості кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.12 р. №343 (далі — Порядок).

        

        Цей Порядок визначає механізм здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, отриманими на будівництво (реконструкцію) чи придбання в об'єктах незавершеного будівництва або не реалізованого замовниками в об'єктах, прийнятих в експлуатацію після 2009 року, житла (квартири в багатоквартирних житлових будинках, індивідуальні житлові будинки або майнові права на них).

 

        Часткова компенсація процентів надається за кредитами, отриманими позичальниками в банках, які віднесені до першої та другої групи згідно з розподілом, визначеним Національним банком України, і які звернулися до Ради міністрів АРК, обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій з метою участі у кредитуванні позичальників відповідно до цього Порядку.

       

         Порядок та умови кредитування позичальника і фінансування будівництва об'єктів із залученням кредитних коштів установлюються відповідно до внутрішніх правил банку.

 

        До кредитів, за якими надається часткова компенсація процентів, установлюються такі вимоги:

 -     надання кредиту в гривнях;

 -     строк кредитування - до 15 років з моменту укладення позичальником кредитного договору;

 -     процентна ставка на момент видачі кредиту не перевищує 16 процентів річних;

-          обов’язковий власний внесок позичальника не перевищує 25 відсотків вартості житла. За бажанням позичальника розмір такого внеску може бути збільшено. Як перший внесок можуть зараховуватися кошти, сплачені позичальником за перевищення нормативної площі та розрахункової вартості квартири;

-          максимальний розмір кредиту, за яким може бути надана часткова компенсація процентів, визначається шляхом множення нормативної площі житла на його розрахункову вартість;

-          укладення договорів поруки з кожним дієздатним членом сім'ї, який проживає разом з позичальником.

 

      Для укладення договору часткової компенсації процентів позичальник подає розпоряднику бюджетних коштів нижчого рівня (одержувачу бюджетних коштів):

-          заяву про надання часткової компенсації процентів;

-          копію паспорта;

-          копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

-          довідку про склад сім'ї;

-          копію свідоцтва про шлюб (за наявності);

-          копію свідоцтва про народження дитини (дітей) (за наявності);

-          документи про доходи позичальника та членів його сім’ї за останні шість місяців.