27100, м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59 e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
 
Головна сторінка

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Про застосування Переліку типових документів (для голів експертних комісій)

Пам'ятні та знаменні дати Другої світової війни 1939-1945 рр.

Виставка архівних документів з нагоди 80-их роковин Голодомору 1932-1933 рр. 

Виконання запитів громадян 
 

Новоукраїнського архівного відділу є виконання запитів громадян до архіву. Запит юридичної особи або заява фізичної особи щодо надання архівної інформації з певного питання.

Запит фізичної особи може стосуватися самого заявника,  осіб, що перебувають  на його утриманні або під його опікою, його померлої дружини (чоловіка) або близьких родичів.

Соціально-правовий запит стосується надання необхідної для забезпечення (встановлення,відновлення) законних прав фізичних осіб інформації про:

- відомості про реорганізацію установи;

- відомості прийняття та виключення з членів колгоспу;

- відомості про встановлений мінімум;

- про переведення на іншу роботу;

- роботу з неповним робочим днем;

- відомості призначення на посаду;

Надання документної інформації за запитами органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб здійснюється шляхом складання і надсилання інформаційного документа будь-якого виду, за запитами фізичних осіб – видавання або надсилання архівної довідки, архівних копій та архівних витягів.

Виконання запитів органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатських звернень здійснюється у строки, встановлені законодавством або зазначені у запиті.

З питань соціально-правового характеру архів здійснює особистий прийом громадян встановлені дні понеділок, середа, п’ятниця з 8 до 12 годин.

Громадяни, які особисто звернулись до  архіву,  заповнюють  заяву  встановленої  форми.

Строк виконання запиту не може перевищувати 30 днів з моменту його реєстрації. З огляду на загальну кількість таких запитів строк  виконання  може бути подовжено з обов'язковим повідомленням про це заявника. Пересилання непрофільних запитів за належністю, а також інформування про це заявника здійснюється протягом 15 днів з часу реєстрації запиту.

Архівні довідки, копії і витяги, а також  вилучені архівні документи видаються заявникам, їх родичам або уповноваженим особам під розписку за  пред'явленням  паспорта  або іншого  документа,  що  посвідчує особу,  для уповноважених осіб - оформленої  в   установленому   порядку   довіреності. Отримувач розписується на звороті копії архівної довідки чи копії вилученого документа із зазначенням своїх паспортних даних.

Архівні довідки,   копії   і  витяги  можуть  бути  надіслані заявнику простим листом. 

Усі  інформаційні  документи надаються споживачам із застереженням,  що вони не можуть бути розмножені (повністю чи у витягах), в інший спосіб тиражовані або включені до інформаційних мереж, баз даних без дозволу архіву або Держкомархіву України.