27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Питання впровадження енергозберігаючих заходів та реалізації енергозберігаючих проектів є на сьогодні вкрай актуальним.

Пріоритетом у діяльності місцевих органів виконавчої влади Новоукраїнського району  є проведення послідовної політики із впровадження енергоефективних заходів та ресурсозберігаючих технологій у бюджетній сфері Значний позитивний ефект можна отримати шляхом зменшення споживання енергетичних ресурсів через впровадження нових енергоефективних проектів та ресурсозберігаючих технологій.

 Впровадження енергозберігаючих заходів на об’єктах бюджетної сфери доцільно проводити на підставі комплексних енергоаудитів. Саме проведення енергоаудиту дозволить виявити проблеми, розв’язання яких спричинить зменшення використання паливно-енергетичних ресурсів, втрат теплової енергії.

Так, що у районі станом на 31.10.2017 року укладено договір з ТОВ “Ефект центр”  на виконання робіт по проведенню енергетичного аудиту будівель у Рівнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 та Комишуватській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, вартість даних робіт становить 4072,53 грн. та 3729,57 грн. відповідно.

Підрядною організацією проведено обстеження навчальних закладів. Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації надані всі додаткові документи для надання висновку по проведенню енергетичного аудиту. Отримання висновку енергетичного аудиту планується до кінця листопада 2017 року.

Органам місцевого самоврядування району рекомендовано вживати заходів щодо закупівлі послуг енергосервісу на об’єктах бюджетної сфери та запровадження ЕСКО-механізму на підвідомчих територіях.

Станом на 01.11.2017 року впроваджено заходів з енергозбереження бюджетними галузями району на загальну суму майже 1,5 млн.грн., розрахунковий економічний ефект від впровадження цих заходів склав  32,0 тис.грн.

Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Об'єкти освіти
 

Об'єкти охорони здоров'я

 

Об'єкти культури

 

ЦРЛ