27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

Про виконання основних показників програми економічного

і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року

Рішенням сесії районної ради  від 21 грудня 2016 року № 145 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2017 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

 Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за 9 місяців 2017 року  відбувалося  наступним чином.

Протягом 9 місяців 2017 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 88,8 млн.грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 231,5 млн.грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за 9 місяців 2017 року склав 290,1 млн.грн., зменшення обсягів пов’язане зі спалахом африканської чуми свиней у районі, який призвів до вилучення та забою поголів’я свиней.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 жовтня 2017 року до зведеного бюджету району отримано 203,8 млн грн. у тому числі до місцевого бюджету – 115,3 млн.грн. та до державного бюджету – 88,4 млн.грн.

До загального фонду бюджету району за січень-вересень 2017 року надійшло власних і закріплених доходів у сумі 57,0 млн.грн. Від перевиконання показників бюджетом району отримано 14,2 млн.грн. 

У січні-червні 2017 року підприємствами та організаціями району освоєно 102,0 млн.грн. капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій району.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених у економіку району станом на 01 липня склав 0,8 млн. дол. США. У економіку району вклали капітал 4 країни світу, серед яких  провідні партнери Туреччина і Естонія. Обсяги зосереджені на підприємствах промисловості.

За статистичними даними станом на 01 жовтня 2017 року заборгованість з виплати заробітної плати в цілому складала 1050,1 тис.грн. (економічно-активне підприємсво ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України філія “Новоукраїнський райавтодор (далі – Новоукраїнський райавтодор - 91,7 тис.грн., підприємство-банкрут ПАТ “Новоукраїнський кар’єр - 958,4 тис.грн.). Щодо підприємства-банкрута – рішенням господарського суду Кіровоградської області  від 13.10.2017 року затверджено звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс та 08.11.2017 року ліквідовано юридичну особу підприємство-банкрут ПАТ Новоукраїнський карєр.

 У районі протягом січня-вересня 2017 року на нові робочі місця працевлаштовано 129 осіб.

Станом на 01 жовтня 2017 року освітні установи профінансовано на суму 54838,0 тис.грн., установи охорони здоров’я району профінансовано в сумі 33554,2 тис. грн. та видатки на утримання галузі культури становлять 7830,2 тис. грн. 

У 2017 році заплановано реалізувати п’ять інвестиційних проектів  загальною вартістю – 66,5 млн.грн. та 12 соціальних заходів вартістю 2,2 млн.грн. У галузі освіти – 9 проектів вартістю 0,6 млн.грн., у галузі охорони здоров’я – 2 на 0,7 млн.грн., один захід у галузі культури  вартістю 0,9 млн.грн. 

Протягом січня-вересня 2017 року у галузі промисловості завершено 2 інвестиційних проекти, а саме: “Будівництво фотоелектричної сонячної електростанції ТОВ “Рассвет с. Іванівці вартістю 21,0 млн.грн.,потужністю 630 кВ/год, встановлено 2420 модулів та “Будівництво фотоелектричної сонячної електростанції ПрАТ “Рівнянське с. Рівне, вартістю 17,0 млн.грн.,   потужністю 400 кВ/год. Решта – 3 інвестиційних проекти – розробляються проектно-кошторисні документації.

Протягом січня-вересня 2017 року у галузі освіти виконано  5 соціальних заходів вартістю 563 тис.грн., а саме:  проведено заміну вікон на енергозберігаючі у Глодоській, Комишуватській, Рівнянській №2 загальноосвітніх школах  на загальну вартість 270 тис.грн, замінено 28 вікон на енергозберігаючі (3 проекти). Четвертий захід – Поточний ремонт котельні із заміною котла у Приютівській ЗШ І-ІІІ ступенів також виконано, вартість склала 103 тис.грн. Пятий захід також виконано – Встановлення комп’ютерного комплексу у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вартістю 190,0 тис.грн. Крім  того, у галузі виконано робіт з заміни вікон на суму 600,6 тис.грн, замінено ще 59 вікон.

У галузі охорони здоровя у стадії завершення знаходиться 1 захід -  Реконструкція приміщення СЕС під Новоукраїнську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2”. Крім того, у інших лікарських амбулаторіях галузі  замінено вікон на металопластикові на суму 34,0 тис.грн.

У галузі культури на даний час також завершується виконання 1 соціального заходу, передбаченого Програмою. Крім того, у закладах галузі культури району ще замінено вікон та дверей на суму 188, 0 тис.грн.

Завершуються роботи з виконання основних завдань, передбачених програмою економічного і соціального розвитку району на 2017 рік:

Новоукраїнським райспоживтовариством завершено ремонтні роботи у магазині с.Глодоси, с. Семенасте, кафе “Молодіжне у ресторані “Українка;

з метою впорядкування торгівельної діяльності та правил торгівельного обслуговання населення, усунення протидії несанкціонованій і стихійній торгівлі дільничними офіцерами Новоукраїнського відділу поліції виявлено 19 адміністративних  правопорушень, складено відповідні протоколи, накладено стягнення у вигляді штрафів;

відновлено роботу магазину Новоукраїнського КХП, в якому реалізується власна продукція підприємства (крупи, мюслі та корми);

 з метою поліпшення кадрової ситуації штат Новоукраїнської ЦРЛ поповнився двома лікарями, яких забезпечено житлом;

органами місцевого самоврядування району передбачено кошти на проведення ремонтів комунальних доріг у 2017 році на загальну суму 2,6 млн.грн. Станом на 01.10.2017 року ці кошти використано  стовідсотково. Спонсорську допомогу матеріалами на ремонти доріг надає ТОВ “Єврощебінь та ТОВ “Бантишівський щебінь;

з метою збереження та відтворення культурно-історичного середовища району виділено 20 га землі на території Семенастівської сільської ради для створення обєкту природно-заповідного фонду місцевого значення.

Наведена інформація свідчить, що досягнуто ряд позитивних результатів та виконано ряд основних показників програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року.

Але попереду ще багато завдань, які необхідно виконувати у співпраці керівництва райдержадміністрації з керівництвом районної ради, органів місцевого самоврядування та керівниками територіальних огранів міністерств і відомств у районі.

Яна Дамян

начальник відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

У рамках реалізації Меморандуму про партнерство щодо запровадження системи енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, укладено між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Кіровоградською областю державною адміністрацією, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблені положення про:

запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Вищевказані положення розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України saee.gov.ua в підрозділі «Енергетичний аудит та менеджмент» розділу «Бізнесу» або за посиланням: https://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx

Держенергоефективності готове надати консультативне супроводження (у тому числі, із залученням експертів і консультантів проектів міжнародної технічної допомоги та інших організацій) з впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах області.

Мелітопольська районна рада  Запорізької області повідомляє про прийняте рішення щодо вивчення попиту на продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

Майно дитячого оздоровчого табору Чайка, розташованого в лісі, на березі Молочного лиману, с. Богатир, Якимівського району, Запорізької області.

Земельна ділянка 3,9 га, в т.ч. 1,0 га пляжу. В таборі один адміністративний корпус – 163 м2 , сім корпусів для розміщення дітей – 1134 м2, їдальня -  405 м2 , сім інших будівель різного призначення.

Районна рада просить розглянути доцільність участі у придбанні або у довгостроковій оренді вищезазначеного майна.

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь за адресою: вул.Івана Алексєєва, 5, м. Мелітополь, Запорізька обл. 72319. Контактні телефони: (0619) 43-13-15, 42-10-32, 43-90-86, електронна адреса – mrr.gov@ukr.net тел/факс: (0619) 43-13-15.

Строк звернень з питань придбання майна або його довгострокової оренди – 1 місяць з дати отримання цього листа.

УВАГА!

З метою недопущення розкрадання енергетичного майна ПАТ ”Кіровоградобленерго” районна державна адміністрація надає перелік контактних телефонів за якими є можливість цілодобово надавати інформацію щодо подій на об’єктах ПрАТ “Кіровоградобленерго”.

Телефони диспетчерів Новоукраїнського РЕМ ПрАТ “Кіровоградобленерго” Міс. АТС (0-251) 2-20-60/2-11-47, Інтертелеком 27-86-32.

Телефон довіри ПрАТ “Кіровоградобленерго” міс. (0-522)35-82-31, моб. 067-520-40-79.

Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку району

за І квартал 2017 року

Рішенням сесії районної ради  від 21 грудня 2016 року № 145 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2017 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за І квартал 2017 року  відбувалося  наступним чином.

Протягом І кварталу 2017 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 24,5 млн. грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 61,2 млн. грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за І квартал 2017 року склав 6,4 млн. грн., зменшення обсягів пов’язане зі спалахом африканської чуми свиней у районі, який призвів до вилучення та забою поголів’я свиней.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 квітня 2017 року до зведеного бюджету району отримано 75,0 млн. грн. у тому числі до місцевого бюджету – 32,4 млн. грн. та до державного бюджету – 42,9 млн. грн.

До загального фонду бюджету району за січень-березень 2017 року надійшло власних і закріплених доходів у сумі 14,1 млн. грн.  Від перевиконання показників бюджетом району отримано 5,8 млн. грн. 

У січні-березні 2017 року підприємствами та організаціями району освоєно 37,1 млн. грн. капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій району.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених у економіку району станом на 01 квітня склав 0,8 млн. дол. США. У економіку району вклали капітал 4 країни світу, серед яких  провідні партнери Туреччина і Естонія. Обсяги зосереджені на підприємствах промисловості.

На економічно-активних підприємствах району боргу з виплати заробітної плати немає. Розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників облікового кола склав  5069 грн., або у  1,6 разів вище  від мінімального рівня.  У районі протягом січня-березня  2017 року на нові робочі місця працевлаштовано 46 осіб.

Станом на 01 квітня 2017 року освітні установи профінансовано на суму 17123,0 тис. грн., установи охорони здоров’я району профінансовано в сумі 10347,5  тис. грн. та видатки на утримання галузі культури становлять 2540,2 тис. грн. 

Відповідно до програми економічного і соціального розвитку району  протягом 2017 року передбачено реалізувати 5 інвестиційних проектів  загальною вартістю  665,0 млн. грн.  та 13 соціальних заходів вартістю 5,5 млн. грн. У галузі освіти  – 9 проектів вартістю 2,6 млн. грн., у галузі охорони здоров’я – 3 заходи  на 1,5 млн. грн. та один захід у галузі культури вартістю 866 тис. грн.  

Протягом 2016 року та І кварталу 2017 року у галузі освіти  розпочато та завершено виконання 5-ти заходів вартістю 923,2 тис. грн., а саме:

«Заміна вікон на енергозберігаючі у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» вартістю 236,1 тис.грн; «Заміна вікон на енергозберігаючі у Комишуватській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» вартістю 185,8 тис.грн.; «Заміна вікон на енергозберігаючі у Рівнянській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2» вартістю 208,3 тис.грн.; «Поточний ремонт котельні із заміною котла у Приютівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів», вартістю 103,0 тис. грн.; «Встановлення комп’ютерного комплексу у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» вартістю 190 тис. грн. А в цілому,  на даний час у галузі виконано заходів з енергозбереження на загальну суму  1063 тис. грн.

 У галузі охорони здоров’я  протягом 2016 та І кварталу 2017 року розпочато та завершено 1 захід «Придбання медичного обладнання (дефібрилятор, електрокардіограф та лапараскопічна стійка) для центральної районної лікарні» вартістю 866 тис. грн.

На виконання заходу «Реконструкція приміщення СЕС під Новоукраїнську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2» виділено кошти з районного бюджету в сумі 619,1 тис. грн. та виконано авторський нагляд за проектно-кошторисну документацію, отримано згоду на приєднання до електромереж, відповідні роботи мають розпочатися найближчим часом. На даний час також замінено вікна на енергозберігаючі у Новоукраїнській, Комишуватській лікарських амбулаторіях на 8,5 тис. грн., у ФАПі с. Квітка на 9,0 тис. грн.

Станом на 01 травня 2017 року у галузі культури району проведено заміну дверей у Ганнівському та Диминському сільських будинках культури на 36,0 тис. грн.

Розпочато виконання основних завдань, передбачених програмою економічного і соціального розвитку району на 2017 рік. Так, з початку року:

Новоукраїнським райспоживтовариством розпочато ремонтні роботи у магазині с.Глодоси (замінено вікна, оновлено фасад) продовжуються ремонтні роботи у  ресторані «Українка» та кафе «Молодіжне»;

відновлено роботу магазину Новоукраїнського КХП, в якому реалізується власна продукція підприємства (крупи, мюслі та корми);

з метою поліпшення кадрової ситуації штат Новоукраїнської ЦРЛ поповнився двома лікарями, яких забезпечено житлом.

Органами місцевого самоврядування району передбачено кошти на проведення ремонтів комунальних доріг у 2017 році на загальну суму майже  4,0 млн. грн., де вже виконано ремонтних робіт майже на 1,0 млн. грн. На даний час здійснюється грейдерування та підсипка доріг, виконано ремонтних робіт майже на 600,0 тис. грн. Допомогу матеріалами надають карєри району.

Наведена інформація свідчить, що досягнуто ряд позитивних результатів та виконано ряд основних показників програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року. Але попереду ще багато завдань, які необхідно виконувати у співпраці керівництва райдержадміністрації з керівництвом районної ради, органів місцевого самоврядування та керівниками територіальних органів міністерств і відомств у районі.

Ремонти доріг Новоукраїнського району

 На території Новоукраїнського району знаходяться 1211,2 км внутрішньорайонних автомобільних шляхів загального користування, з них 428,3 км районної мережі, 782,9 км  комунальних доріг та 49,5 км доріг державного значення. Районна мережа доріг включає: обласні автомобільні дороги – 91,3 км; районні автомобільні дороги -270,5 км; територіальні автомобільні дороги – 66,5 км.

Автодороги місцевого та територіального значення  району обслуговує філія «Новоукраїнський райавтодор», але дороги знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області. З початку 2017 року виконано ремонтних робіт на дорогах Новоукраїнського району майже на 2,0 млн.грн., площею  4826,3 м2 та  використано асфальтобетону 595 тонн.

Зокрема, на автодорогах Новоукраїнського району проведено ямкові ремонти, а саме: на під’їзді до с. Іванівка на суму 823, 7 тис. грн., під’їзд до с. Комишувате на суму 117, 2 тис. грн. та під’їзд до санаторію Гусарське урочищена суму 340,5 тис. грн. Також проведено ямковий ремонт автодороги у м. Новоукраїнка від магазину Максимавід перехрестя до автозаправної станції, яка знаходиться по вул. М. Вороного, 195 на виїзді з міста Новоукраїнка на суму 324,0 тис. грн.

Проведено грейдерування дорожнього покриття автодоріг: від телевишки до станції Помічна, від с. Войнівка до с. Марянопіль, від с. Новомиколаївка до с. Петрівка.

За сприяння керівництва райдержадміністрації, коштів сільгоспвиробників, кар’єрів району, які надають пісок із відсівів гірських порід та відходи,  проведено грейдерування та підсипку дорожнього покриття у напрямках сіл Фурманівки, Глодос, Лісків, використано більше 700 тонн вказаних матеріалів. Робота і на даний час продовжується.

Головою райдержадміністрації В. Самойленком було проведено нараду з сільськими головами щодо визначення обсягів ремонтних робіт автодоріг на підвідомчих територіях. Бюджетами органів місцевого самоврядування на проведення ремонтних робіт доріг району передбачено більше 4,0 млн. грн. та розпочато ремонтні роботи.

Для відновлення дорожнього покриття від м. Новоукраїнка до с. Рівне керівництвом Новоукраїнської райдержадміністрації було домовлено з Рівнянським сільським головою щодо створення додаткової бригади робітників для проведення ремонтних робіт на Рівнянському напрямі, так як по вказаній дорозі курсують маршрутні автобуси, які здійснюють пасажирські перевезення.

Завдяки сприянню керівництва райдержадміністрації  та з метою забезпечення необхідних обсягів асфальто-бетону на ремонти автодоріг району на даний час  завершуються ремонтні роботи по відновленню Новоукраїнського асфальтно-бетонного заводу, який не працював майже 10 років, та який  найближчим часом розпочне свою роботу. Це дасть можливість скоротити транспортні затрати на перевезення матеріалів для ремонту доріг та прискорить виконання ремонтних робіт на автодорогах району.

  Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю