27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Про виконання основних показників програми економічного

і соціального розвитку району за січень-вересень 2018 року

Рішенням сесії районної ради  від 20 грудня 2017 року № 278 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2018 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

 Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за січень-вересень 2017 року  відбувалося  наступним чином.

Протягом січня-вересня 2018 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 71,4 млн.грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 245,7 млн.грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за січень-вересень 2018 року склав 329,5 млн.грн.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 жовтня 2018 року до зведеного бюджету району отримано 203,6 млн грн. у тому числі до місцевого бюджету – 115,3 млн.грн. та до державного бюджету – 88,3 млн.грн.

До загального фонду бюджету району за січень-вересень 2018 року надійшло власних і закріплених доходів у сумі 57,4 млн.грн.

У січні-вересні 2018 року підприємствами та організаціями району освоєно 253,2 млн.грн. капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій району.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених у економіку району станом на 01 жовтня склав 1,9 млн. дол. США. У економіку району вклали капітал 4 країни світу, серед яких  провідні партнери Туреччина і Естонія. Обсяги зосереджені на підприємствах промисловості.

За статистичними даними станом на 01 жовтня 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах відсутня.

 У районі протягом січня-вересня 2018 року на нові робочі місця працевлаштовано 89 осіб.

Станом на 01 жовтня 2018 року освітні установи профінансовано на суму 55307,3 тис.грн., що становить 85% до уточненого  плану.

Установи охорони здоров’я району профінансовано в сумі 35299,3 тис. грн., що становить 96%  до уточненого плану.

Видатки на утримання галузі культури становлять 7603,6 тис. грн. або 85% до уточненого плану.

Програмою на 2018 рік заплановано реалізувати 6 інвестиційних проектів загальною вартістю 200,1 млн.грн. та 11 соціальних заходів вартістю 3,2 млн.грн.: (у галузі освіти – 7 проектів вартістю 1,96 млн.грн., у галузі охорони здоров’я – 3 заходи на 0,7 млн.грн., один захід у галузі культури вартістю 0,5 млн.грн.).

Стан реалізації інвестиційних проектів:

завершено 3 інвестиційних проекти загальною вартістю майже 51,0 млн.грн., а саме:

“Будівництво наземної сонячної фотоелектричної станції “Комишувате”, с. Комишувате, ТОВ АПК ім. Гіталова потужністю 1,045 МВт,загальною вартістю 36 млн.грн.;  

    “Будівництво комплексу сушарки для зернових культур ФГ “Світанок” с. Захарівка потужністю 6 тис.т загальною вартістю 14 млн.грн.;

 “Реконструкція приміщення для відгодівлі ВРХ ПАФ “Ганнівське” с. Ганнівка” на 220 голів загальною вартістю 0,9 млн.грн.; 

    Продовжується реалізація інвестиційних проектів: “Реконструкція виробничої будівлі під камяно-переробний комплекс ПАТ “Капустянський граніт”;   “Реконструкція приміщення для відгодівлі свиней ПАФ “Ульянова” с. Григорівка на 800 голів”;   

Крім програмних проектів розпочато ряд інвестиційних проектів у галузі агропромислового розвитку, які включені у проект програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.

Стан реалізації соціальних заходів:

у галузі освіти виконано 4 соціальних заходи вартістю 1,7 млн.грн., а саме:

Придбання навчально-лабораторного обладнання у кабінет хімії для Глодоської опорної школи на суму 198 тис.грн, фактична сума склала 184,0 тис.грн.; Встановлення комп’ютерного комплексу для Приютівської філії Рівнянської № 5  на суму 90,0 тис.грн.; Реконструкція нежитлового приміщення під котельню для Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, вартість проекту склала 1277 тис.грн. (1126 тис.грн. – ДБ, 151 тис.грн – МБ); «Заміна вікон на енергозберігаючі у Рівнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 с.Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області» замінено 15 вікон на суму 139,0 тис.грн.;

у галузі охорони здоровя у центральній районній лікарні на встановлення металопластикових вікон профінансовано з державного бюджету 1174,0 тис.грн., з районного бюджету 35,2 тис.грн. встановлено 115 вікон, роботи продовжуються.

Крім програмних проектів в закладах та установах бюджетної сфери за рахунок усіх джерел фінансування на енергозберігаючі заходи (заміна вікон, дверей, придбання світильників та ламп) використано майже 1,1 млн.грн.

збудовано футбольне поле із штучним покриттям у Рівнянській ЗШ на суму 1499 тис.грн.за рахунок співфінансування з державного та районного бюджетів;

придбано шкільний автобус для Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів вартістю 1895 тис.грн.;

на виконання районної програми «Доступні ліки» використано 262 тис.грн. районного бюджету та 140 тис.грн. коштів місцевого бюджету. Проведено ремонт коридору дитячої консультативної поліклініки вартістю 100 тис.грн. (кошти міської ради).

За рахунок субвенцій Новоєгорівської, Рівнянської, Ганнівської, Іванівської, Новомиколаївської, Глодоської та Диминської сільських рад придбано вироби медичного призначення та виконано ремонтні роботи у лікарських закладах на підвідомчих територіях на загальну суму майже 200 тис.грн.;

Більше 80 тис.грн. коштів районного бюджету профінансовано на оновлення печаток, штампів, вивісок (реорганізація КЗ Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги та на придбання медпрепаратів та інші придбання; 

Продовжується капітальний ремонт хірургічного відділення центральної районної лікарні (кошти державного та районного бюджетів) та виконано ремонт реєстратури за рахунок коштів районного бюджету.

У галузі культури за рахунок усіх джерел фінансування виконано ремонтних робіт у  закладах культури майже на 1,0 млн.грн.

 За рахунок коштів органів місцевого самоврядування у 2018 році відремонтовано комунальних доріг на суму 850,0 тис.грн. на територіях Іванівської, Новоєгорівської, Комишуватської та Кропивницької сільських рад.

Відповідно до планів роботи Служби автомобільних доріг з експлуатаційного  утримання доріг філією “Новоукраїнський райавтодор” проведено ремонтні роботи на дорогах загального корисування місцевого значення у напрямках: Веселий Кут, Захарівка, Малотимошівка, Квітка, Семенасте, Рівне (Плетений Ташлик) на загальну суму 1,2 млн.грн.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам протягом липня-жовтня поточного року виконувалися ремонтні роботи виконавцем робіт ТОВ БК Інвест-Трейдінг на автодорогах загального користування місцевого значення:

на автодорозі О121402 Добровеличківка- Фурманівка – Новоукраїнка на відрізку протяжністю 1795 метрів виконано ремонтні роботи з укладання асфальтобетону вартістю 7,1 млн.грн.;  

на автодорозі  С121436 Рівне - ст. Плетений Ташлик- Плетений Ташлик (межа району) виконано роботи  щебенево-піщаною сумішшю на відрізку 968 метрів вартістю 1,1 млн.грн.;

на автодорозі  С121433 Ліски - Козакова Балка (Новоукраїнка-Глодоси) укладено щебенево-піщану суміш на відрізку дороги  821 метр вартістю 1,1 млн. грн.;

розпочато ремонт автодороги О121403 Новоукраїнка – Глодоси (проектом передбачено виконання ремонту на відрізку 2,2 км). Ремонтні роботи будуть продовжені у наступному році.

Про виконання основних показників програми економічного

і соціального розвитку району за січень-червень 2018 року

Рішенням сесії районної ради  від 20 грудня 2017 року № 278 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2018 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

 Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за січень-червень 2017 року  відбувалося  наступним чином.

Протягом січня-червня 2018 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 40,8 млн.грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 149,6 млн.грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за січень-червень 2018 року склав 19,2 млн.грн.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 липня 2018 року до зведеного бюджету району отримано 146,8 млн грн. у тому числі до місцевого бюджету – 76,8 млн.грн. та до державного бюджету – 70,0 млн.грн.

До загального фонду бюджету району за січень-червень 2018 року надійшло власних і закріплених доходів у сумі 30,7 млн.грн.

У січні-червні 2018 року підприємствами та організаціями району освоєно 127,3 млн.грн. капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій району.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених у економіку району станом на 01 липня склав 1,9 млн. дол. США. У економіку району вклали капітал 4 країни світу, серед яких  провідні партнери Туреччина і Естонія. Обсяги зосереджені на підприємствах промисловості.

За статистичними даними станом на 01 липня 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах відсутня.

 У районі протягом січня-травня 2018 року на нові робочі місця працевлаштовано 42 особи.

Станом на 01 липня 2018 року освітні установи профінансовано на суму 41039,7 тис.грн., що становить 82% до уточненого  плану.

Установи охорони здоров’я району профінансовано в сумі 25975,6 тис. грн., що становить 94%  до уточненого плану.

Видатки на утримання галузі культури становлять 5201,4 тис. грн. або 77% до уточненого плану.

Програмою на 2018 рік заплановано реалізувати 6 інвестиційних проектів загальною вартістю 200,1 млн.грн. та 11 соціальних заходів вартістю 3,2 млн.грн.: (у галузі освіти – 7 проектів вартістю 1,96 млн.грн., у галузі охорони здоров’я – 3 заходи на 0,7 млн.грн., один захід у галузі культури вартістю 0,5 млн.грн.).

Стан реалізації інвестиційних проектів:

завершено 1 інвестиційний проект “Будівництво наземної сонячної фотоелектричної станції “Комишувате”, с.Комишувате, ТОВ АПК ім. Гіталова потужністю 1,045 МВт,загальною вартістю 36 млн.грн.;  

продовжується реалізація  інвестиційного проекту “Реконструкція приміщення для відгодівлі ВРХ ПАФ “Ганнівське” с. Ганнівка” на 220 голів загальною вартістю 0,9 млн.грн., проект виконано на 85%, вартість склала 0,8 млн.грн.; 

завершується  реалізація  проекту “Будівництво комплексу сушарки для зернових культур ФГ “Світанок” с. Захарівка потужністю 6 тис.т”загальною вартістю 14 млн.грн.;

розпочато виконання проекту  “Реконструкція приміщення для відгодівлі свиней ПАФ “Ульянова” с. Григорівка на 800 голів”;   

Крім програмних проектів завершено реалізацію проекту  “Закладення підземного крапельного зрошення для вирощування овочевих культур ПрАТ Рівнянське с. Рівне” загальною вартістю 4,0 млн.грн.

Продовжується реалізація інвестиційних проектів:

“Реконструкція виробничої будівлі під камяно-переробний комплекс ПАТ “Капустянський граніт”;

“Реконструкція приміщення молочнотоварної та свинотоварної ферми ТОВ ім. Фрунзе  с. Глодоси”  загальною вартістю 22,5 млн.грн., виконання складає 55% -  12,4 млн.грн.

Стан реалізації соціальних заходів:

у галузі освіти у кінці 2017 року виконано 2 проекти за рахунок коштів державного бюджету на суму 252,6 тис.грн., їх виконання передбачено Програмою на 2018 рік: 

Придбання навчально-лабораторного обладнання у кабінет хімії для Глодоської опорної школи на суму 198 тис.грн, фактична сума склала 184,0 тис.грн. проект виконано стовідсотково, закуплено все необхідне обладнання;

проект Встановлення комп’ютерного комплексу для Приютівської філії Рівнянської № 5  на суму 90,0 тис.грн., фактична вартість проекту склала 68,6 тис.грн., даний захід також реалізовано стовідсотково. По 2 проектах зекономлено 35,4 тис.грн.;

завершується виконання проекту Реконструкція нежитлового приміщення під котельню для Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, планова вартість проекту 1326 тис.грн. Освоєно 800 тис.грн. коштів державного бюджету та 24 тис.грн. коштів місцевого бюджету, проект знаходиться у завершальній стадії;

по проекту «Заміна вікон на енергозберігаючі у Рівнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 с.Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області» замінено 15 вікон на суму 139,0 тис.грн.;

у галузі охорони здоровя проект Часткова заміна вікон на енергозберігаючі у відділеннях Новоукраїнської ЦРЛ - проведено тендерну процедуру, визначенно виконавця робіт. Розпочато заміну вікон, профінансовано 689,9 тис.грн., у т.ч. з державного бюджету 654,7 тис.грн. та з місцевого бюджету 35,2 тис.грн.

Крім програмних проектів:

у галузі освіти у  загальноосвітніх школах району замінено 42 вікна та 19 дверей на загальну суму 376,8 тис.грн.;

збудовано футбольне поле із штучним покриттям у Рівнянській ЗШ на суму 1499 тис.грн.за рахунок співфінансування з державного та районного бюджетів;

придбано шкільний автобус для Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів вартістю 1895 тис.грн.;

проведено ремонт коридору дитячої консультативної поліклініки за рахунок коштів міської ради, використано 100 тис.грн.;

встановлено металопластикові вікна та двері для Веселокутського  та Новоєгорівських фельдшерських пунктів ( субвенція Новоєгорівської сільради 27,8 тис.грн.);

придбано кардіограф для Рівнянської лікарської амбулаторії,  вироби медичного призначення, 2 принтери (загальна вартість придбаного склала 30 тис.грн., субвенція Рівнянської сільської ради);

за рахунок субвенцій Ганнівської, Іванівської та Новомиколаївської сільських рад також здійснені придбання для лікарських пунктів, загальна вартість яких склала 23,5 тис.грн.;

більше 80 тис.грн. коштів районного бюджету профінансовано на оновлення печаток, штампів, вивісок (реорганізація КЗ Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги та на придбання медпрепаратів та інші придбання; 

закінчується капітальний ремонт хірургічного відділення центральної районної лікарні та виконано ремонт реєстратури за рахунок коштів районного бюджету;

у галузі культури за рахунок усіх джерел фінансування виконано ремонтних робіт у  закладах культури майже на 1,0 млн.грн.

 Органами місцевого самоврядування району передбачено кошти на проведення ремонтів комунальних доріг у 2018 році на загальну суму 1,1 млн.грн. Ремонтні роботи виконувалися на території Іванівської, Новоєгорівської та Комишуватської сільрад, загальна сума склала 446 тис.грн.

Відповідно до планів роботи Служби автомобільних доріг з експлуатаційного  утримання доріг філією “Новоукраїнський райавтодор” проведено ремонтні роботи на дорогах загального корисування місцевого значення у напрямках: Веселий Кут, Захарівка, Малотимошівка, Квітка, Семенасте, Рівне (Плетений Ташлик) на загальну суму 1,2 млн.грн.

Переліком об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг місцевого значення на 2018 рік за рахунок коштів  державного бюджету передбачено проведення ремонтних робіт на  частинах чотрьох  автодоріг  вартістю 16,7 млн.грн.  На  даний час розпочато ремонтні роботи виконавцем робіт ТОВ БК «Інвест –Трейдінг».

Про виконання основних показників програми економічного

і соціального розвитку району за січень-березень 2018 року

Рішенням сесії районної ради  від 20 грудня 2017 року № 278 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2018 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

 Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за січень-березень 2017 року  відбувалося  наступним чином.

Протягом січня-березня 2018 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 18,3 млн.грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 57,2 млн.грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за січень-березень 2018 року склав    6,2 млн.грн.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 квітня 2018 року до зведеного бюджету району отримано 76,5 млн грн. у тому числі до місцевого бюджету – 37,3 млн.грн. та до державного бюджету – 39,2 млн.грн.

До загального фонду бюджету району за січень-березень 2018 року надійшло власних і закріплених доходів у сумі 14,9 млн.грн. Від перевиконання показників бюджетом району отримано 4,0 млн.грн. 

У січні-березні 2018 року підприємствами та організаціями району освоєно 44,9 млн.грн. капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій району.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених у економіку району станом на 01 квітня склав 1,4 млн. дол. США. У економіку району вклали капітал 4 країни світу, серед яких  провідні партнери Туреччина і Естонія. Обсяги зосереджені на підприємствах промисловості.

За статистичними даними станом на 01 квітня 2018 року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах відсутня.

 У районі протягом січня-лютий 2018 року на нові робочі місця працевлаштовано 6 осіб.

Станом на 01 квітня 2018 року освітні установи профінансовано на суму 17355,7 тис.грн., що становить 79% до уточненого  плану.

Установи охорони здоров’я району профінансовано в сумі 12389,2 тис. грн., що становить 83%  до уточненого плану.

Видатки на утримання галузі культури становлять 2954,3 тис. грн. або 81% до уточненого плану.         

Програмою на 2018 рік заплановано реалізувати 6 інвестиційних проектів  загальною вартістю 200,1 млн.грн. та 11 соціальних заходів вартістю 3,2 млн.грн.: (у галузі освіти – 7 проектів вартістю 1,96 млн.грн., у галузі охорони здоров’я – 3 заходи на 0,7 млн.грн., один захід у галузі культури вартістю 0,5 млн.грн.).

Стан реалізації інвестиційних проектів:

завершено 1 інвестиційний проект “Будівництво наземної сонячної фотоелектричної станції “Комишувате, с. Комишувате, ТОВ АПК ім. Гіталова потужністю 1,045 МВт,загальною вартістю 32 млн.грн.;   

розпочато реалізацію  інвестиційного проекту “Реконструкція приміщення для відгодівлі ВРХ ПАФ “Ганнівське   с. Ганнівка на 220 голів загальною вартістю 0,9 млн.грн., проект виконано на 50%, вартість склала 0,5 млн.грн.; 

на проекти Будівництво комплексу сушарки для зернових культур ФГ “Світанок” с. Захарівка потужністю 6 тис.т” та Реконструкція приміщення для відгодівлі свиней ПАФ Ульянова” с. Григорівка на 800 голів” розробляються проектно-кошторисні документації.

Крім програмних проектів розпочато реалізацію інвестиційних проектів: “Закладення підземного крапельного зрошення для вирощування овочевих культур ПрАТ Рівнянське с. Рівне загальною вартістю 4,0 млн.грн., виконано на 20% - 0,8 млн.грн., “Реконструкція приміщення молочнотоварної та свинотоварної ферми ТОВ ім. Фрунзе  с. Глодоси  загальною вартістю 22,5 млн.грн., виконання складає 30% -  6,8 млн.грн. та  “Будівництво сонячної фотоелектричної станції ТОВ “Лан с. Новомиколаївка потужністю 2 МВт.

Стан реалізації соціальних заходів:

у галузі освіти у кінці 2017 року виконано 2 проекти за рахунок коштів державного бюджету на суму 252,6 тис.грн., їх виконання передбачено Програмою на 2018 рік: 

Придбання навчально-лабораторного обладнання у кабінет хімії для Глодоської опорної школи на суму 198 тис.грн, фактична сума склала 184,0 тис.грн. проект виконано стовідсотково, закуплено все необхідне обладнання;

проект Встановлення комп’ютерного комплексу для Приютівської філії Рівнянської № 5 на суму 90,0 тис.грн., фактична вартість проекту склала 68,6 тис.грн., даний захід також реалізовано стовідсотково. По 2 проектах зекономлено 35,4 тис.грн.;

розпочато проект Реконструкцію нежитлового приміщення під котельню для Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, планова вартість проекту 1326 тис.грн. Також в кінці 2017 року освоєно 800 тис.грн. коштів державного бюджету та 24 тис.грн. коштів місцевого бюджету;

у галузі охорони здоровя проект Часткова заміна вікон на енергозберігаючі у відділеннях Новоукраїнської ЦРЛ - проводиться тендерна процедура щодо визначення виконавця робіт.

Крім програмних проектів:

проводиться ремонт коридору дитячої консультативної поліклініки за рахунок коштів міської ради (виділено 100 тис.грн., використано станом на 13.05.2018 року 60 тис.грн.);

 встановлені металопластикові вікна та двері для Веселокутського та Новоєгорівських фельдшерських пунктів ( субвенція Новоєгорівської сільради 27,8 тис.грн.);

придбано кардіограф для Рівнянської лікарської амбулаторії,  вироби медичного призначення, 2 принтери (загальна вартість придбаного склала 30 тис.грн., субвенція Рівнянської сільської ради);

за рахунок субвенцій Ганнівської, Іванівської та Новомиколаївської сільських рад також здійснені придбання для лікарських пунктів, загальна вартість яких склала 23,5 тис.грн.;

більше 80 тис.грн. коштів районного бюджету профінансовано на оновлення печаток, штампів, вивісок (реорганізація КЗ Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги та на придбання медпрепаратів та інші придбання; 

продовжується капітальний ремонт хірургічного відділення центральної районної лікарні (кошти районного бюджету).

Органами місцевого самоврядування району передбачено кошти на проведення ремонтів комунальних доріг у 2018 році на загальну суму 1,9 млн.грн.  Розпочато ремонтні роботи комунальних доріг.

Відповідно до планів роботи Служби автомобільних доріг з експлуатаційного  утримання доріг філією “Новоукраїнський райавтодор розпочато ремонтні роботи на дорогах загального користування місцевого значення у напрямках: Веселий Кут, Захарівка, Малотимошівка, Квітка, Семенасте.

Наведена інформація свідчить, що досягнуто ряд позитивних результатів та виконано ряд основних показників програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року.

Але попереду ще багато завдань, які необхідно виконувати у співпраці керівництва райдержадміністрації з керівництвом районної ради, органів місцевого самоврядування та керівниками територіальних огранів міністерств і відомств у районі.

Про виконання основних показників програми економічного

і соціального розвитку району за 2017 рік

Рішенням сесії районної ради  від 21 грудня 2016 року № 145 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2017 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

 Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за 2017 рік  відбувалося  наступним чином.

Протягом  2017 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 124,0 млн.грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 329,8 млн.грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за 2017 рік склав 478,5 млн.грн.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 січня 2018 року до зведеного бюджету району отримано 302,6 млн грн. у тому числі до місцевого бюджету – 173,1 млн.грн. та до державного бюджету -129,5 млн.грн.

У 2017 році Програмою передбачена реалізація п’яти інвестиційних проектів  загальною вартістю – 66,5 млн.грн. (за власні кошти підприємств) та 12 соціальних заходів вартістю  2,1 млн.грн.(за кошти місцевих бюджетів). За звітний період виконано 2 інвестиційні проекти загальною вартістю                             38,0 млн.грн., 3 проекти виконано на 50%, їх реалізація продовжиться у наступні роки. Щодо виконання соціальних заходів: 9 проектів реалізовано на 2,1 млн грн., інші 3- продовжиться виконання у 2018 році.

Протягом 2017 року у галузі промисловості завершено 2 інвестиційних проекти вартістю 38,0 млн.грн.:

1. “Будівництво фотоелектричної сонячної електростанції ТОВ “Рассвет” c. Іванівці” вартістю 21,0 млн.грн.;

2. “Будівництво фотоелектричної сонячної електростанції ПрАТ “Рівнянське” вартістю 17,0 млн.грн.

Розпочато реалізацію 3 інвестиційних проектів: “Будівництво овочесховища ТОВ “Зерновик м.Новоукраїнка, вартість проекту 15,0 млн.грн. ,виконання даного проекту продовжиться у 2018 році; “Реконструкція приміщення для утримання супоросних свиноматок  ТОВ “Лан” с.Новомиколаївка”, вартістю 3,5 млн.грн. та “Будівництво елеватора ТОВ “Лан” с.Новомиколаївка”, вартістю   10,0 млн.грн. Дані проекти на кінець 2017 року виконано на 50%. Але враховуючи складні погодні умови 2017 року та недоотримання передбачених обсягів коштів аграріями – дані проекти будуть реалізовані у наступні роки.

 Крім інвестиційних проектів, запланованих Програмою, протягом 2017 року :

у ТОВ “Зоря” в 2017 році збудовано сонячну фотоелектростанцію потужністю 250 кВт, вартістю 9 млн. грн.;

 розпочато реконструкцію молочнотоварної ферми та свиноферми в ТОВ ім. Фрунзе, а саме: проведено реконструкцію корівника, встановлено молокопровід на 110 голів корів, молочний блок, замінено покрівлю, систему вентиляції, водопровід, систему видалення гною, підлогу. Для працівників ферми створено належні санітарно-побутові умови.  Запланована реконструкція телятника та планується власна переробка молока; змонтовано ангар для зберігання сіна на місці однієї із силосних траншей; проводиться реконструкція трьох приміщень для утримання свиней, приміщення для утримання основних свиноматок на 250 голів, та два приміщення для відгодівлі свиней, що дасть можливість довести виробництво  свинини до 700 тонн на рік;

у ПрАТ “Рівнянське” закладено 30 га підземного крапельного зрошення для вирощування овочевих культур, вартість проекту складе 4 млн. грн.;

ФГ “Землероб” будує елеватор потужністю 6 тис. тонн, вартість проекту складе близько 14 млн. грн.;

ТОВ “Зерновик”-  на елеваторі встановлюється друга лінія відвантаження зерна вартістю 1,5 млн. грн.

Відповідно  до Програми  на 2017 рік у галузі освіти виконано 7 соціальних заходів вартістю  927,2 тис.грн., а саме:

1. “Заміна вікон на енергозберігаючі у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів” вартістю 272,3 тис.грн.;

2. “Заміна вікон на енергозберігаючі у Комишуватській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів” вартістю 254,6 тис.грн.;

3. “Заміна вікон на енергозберігаючі у Рівнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2” вартістю 99,5 тис.грн.;

4. “Поточний ремонт котельні із заміною котла у Приютівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів” вартістю 103,0 тис.грн.;

5. “Встановлення комп’ютерного комплексу у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів” вартістю 190,0 тис.грн.

6-7. Проведено  енергоаудити у Рівнянській ЗШ  № 2 , Комишуватській ЗШ вартістю 4072 грн. та 3730 грн. відповідно.

8-9. Ще 2 соціальні заходи – це проведення енергоаудиту у школах Новоукраїнської ОТГ (Новоукраїнської ЗШ № 4 та ЗШ № 8) -  але за інформацією Новоукраїнської ОТГ – проведення енергоаудитів розпочато з дитячих навчальних закладів № 1 та № 5, які проведено.

Крім того, у галузі освіти проведено:

реконструкцію котельні Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів вартістю 1451,9 тис.грн, у тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету в сумі 518,3 тис.грн. ;

розпочато реконструкцію нежитлового приміщення під котельню у Рівнянській ЗШ І-ІІІ ступенів № 5 загальною вартістю 1326 тис.грн., освоєно 800 тис.грн.(держбюджет) та 24 тис.грн  (місцевий бюджет), (проект Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік);

проведено капітальний ремонт будівлі Фурманівської ЗШ вартістю 1222,8 тис.грн.;

 придбано комп’ютерний комплекс для Рівнянської ЗШ № 5 “Приютівська загальноосвітня школа” вартістю 68,6 тис.грн;

придбано хімічний кабінет для Глодоської ЗШ вартістю 184,6 тис.грн.;

проведено поточні ремонти закладів галузі  на загальну суму 677,3 тис.грн;

придбано 5 котлів  на суму 410 тис.грн. (Кропивницька ЗШ 2 шт., Новоєгорівська -2, Ганнівська ЗШ- 1)

придбано спортінвентарь для закладів освіти 336 тис.грн.;

придбано мультимедійне обладнання та комп’ютерний комплекс для Кропивницької ЗШ та Новоєгорівської ЗШ – 174тис.грн.

В цілому за 2017 рік на капітальні ремонти, реконструкцію, встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, поповнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, проведення поточних ремонтів району профінансовано 5,3 млн. грн.  

10. У галузі охорони здоров’я Програмою передбачено виконання  заходу  “Реконструкція приміщення СЕС під Новоукраїнську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2”, даний проект завершено. Протягом  2017 року з районного бюджету профінансовано 665,5 тис.грн. Загальна вартість проекту склала 715,8 тис.грн. На поповнення матеріально-технічної бази даного заходу також використано майже 200 тис.грн. коштів місцевих бюджетів.

11. Виконання другого заходу у галузі  “Заміна вікон на енергозберігаючі у Новоукраїнській ЦРЛ” вартістю 200 тис.грн. перенесено на 2018 рік.

Крім того у галузі охорони здоров’я виконується:

капітальний ремонт хірургічного відділення, вартість склала 890 тис.грн. (розпочато у 2017 році, ремонт продовжується);

проведено частково капітальний ремонт сходової клітки хірургічного відділення вартістю 258,1 тис.грн.;

у лікарських амбулаторіях району замінено 16 вікон на енергозберігаючі на суму 39,5 тис грн., та 4 дверей на 20,5 тис.грн.;

для ЦРЛ придбано медичного обладнання (кисневий концентратор,  фетальний монітор, УЗД апарат  та інше (пральні машини,комп’ютер, телевізор, тощо)  на загальну суму 2305,7 тис.грн.

В цілому за 2017 рік на ремонти, реконструкцію, встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, поповнення матеріально-технічної бази  закладів охорони здоров’я району профінансовано 4,4 млн.грн.

12. У галузі культури виконано 1 соціальний захід -  Ремонт танцювальної зали заміна вікон на енергозберігаючі ЦПК Ювілейний,фактична загальна вартість проекту склала 1170 тис.грн. проти 1365 тис.грн. запланованих Програмою, протягом 2017 року використано  493 тис.грн. коштів районного бюджету, проект виконано у повному обсязі, зекономлено 195 тис.грн. бюджетних коштів.

Крім того, у галузі культури:

проведено капітальний ремонт Малотимошівського сільського клубу вартістю 342 тис.грн;

на поточні ремонти закладів та заміну вікон на енергозберігаючі витрачено більше 1 млн. грн. (за рахунок усіх джерел фінансування);

на матеріально-технічне забезпечення закладів культури використано 520 тис.грн.

В цілому за 2017 рік на ремонти, реконструкцію, встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, поповнення матеріально-технічної бази  закладів культури району профінансовано 2,4 млн.грн.

Завершено роботи з виконання основних завдань, передбачених Програмою, а саме:

Новоукраїнським райспоживтовариством проведено ремонтні роботи у магазині с.Глодоси, с. Семенасте, кафе “Молодіжне” у ресторані “Українка;

з метою впорядкування торгівельної діяльності та правил торгівельного обслуговання населення, виявлено 17 адміністративних  правопорушень, складено відповідні протоколи, накладено стягнення у вигляді штрафів;

відновлено роботу магазину Новоукраїнського КХП, в якому реалізується власна продукція підприємства (крупи, мюслі та корми);

з метою поліпшення кадрової ситуації штат Новоукраїнської ЦРЛ поповнився двома лікарями, яких забезпечено житлом;

органами місцевого самоврядування району передбачено кошти на проведення ремонтів комунальних доріг у 2017 році на загальну суму 2,6 млн.грн.  - кошти використано  стовідсотково. Спонсорську допомогу матеріалами на ремонти доріг району надає ТОВ “Єврощебінь та ТОВ “Бантишівський щебінь;

з метою збереження та відтворення культурно-історичного середовища району виділено 20 га землі на території Семенастівської сільської ради для створення обєкту природно-заповідного фонду місцевого значення.

Про виконання основних показників програми економічного

і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року

Рішенням сесії районної ради  від 21 грудня 2016 року № 145 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2017 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

 Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за 9 місяців 2017 року  відбувалося  наступним чином.

Протягом 9 місяців 2017 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 88,8 млн.грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 231,5 млн.грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за 9 місяців 2017 року склав 290,1 млн.грн., зменшення обсягів пов’язане зі спалахом африканської чуми свиней у районі, який призвів до вилучення та забою поголів’я свиней.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 жовтня 2017 року до зведеного бюджету району отримано 203,8 млн грн. у тому числі до місцевого бюджету – 115,3 млн.грн. та до державного бюджету – 88,4 млн.грн.

До загального фонду бюджету району за січень-вересень 2017 року надійшло власних і закріплених доходів у сумі 57,0 млн.грн. Від перевиконання показників бюджетом району отримано 14,2 млн.грн. 

У січні-червні 2017 року підприємствами та організаціями району освоєно 102,0 млн.грн. капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій району.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених у економіку району станом на 01 липня склав 0,8 млн. дол. США. У економіку району вклали капітал 4 країни світу, серед яких  провідні партнери Туреччина і Естонія. Обсяги зосереджені на підприємствах промисловості.

За статистичними даними станом на 01 жовтня 2017 року заборгованість з виплати заробітної плати в цілому складала 1050,1 тис.грн. (економічно-активне підприємсво ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України філія “Новоукраїнський райавтодор (далі – Новоукраїнський райавтодор - 91,7 тис.грн., підприємство-банкрут ПАТ “Новоукраїнський кар’єр - 958,4 тис.грн.). Щодо підприємства-банкрута – рішенням господарського суду Кіровоградської області  від 13.10.2017 року затверджено звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс та 08.11.2017 року ліквідовано юридичну особу підприємство-банкрут ПАТ Новоукраїнський карєр.

 У районі протягом січня-вересня 2017 року на нові робочі місця працевлаштовано 129 осіб.

Станом на 01 жовтня 2017 року освітні установи профінансовано на суму 54838,0 тис.грн., установи охорони здоров’я району профінансовано в сумі 33554,2 тис. грн. та видатки на утримання галузі культури становлять 7830,2 тис. грн. 

У 2017 році заплановано реалізувати п’ять інвестиційних проектів  загальною вартістю – 66,5 млн.грн. та 12 соціальних заходів вартістю 2,2 млн.грн. У галузі освіти – 9 проектів вартістю 0,6 млн.грн., у галузі охорони здоров’я – 2 на 0,7 млн.грн., один захід у галузі культури  вартістю 0,9 млн.грн. 

Протягом січня-вересня 2017 року у галузі промисловості завершено 2 інвестиційних проекти, а саме: “Будівництво фотоелектричної сонячної електростанції ТОВ “Рассвет с. Іванівці вартістю 21,0 млн.грн.,потужністю 630 кВ/год, встановлено 2420 модулів та “Будівництво фотоелектричної сонячної електростанції ПрАТ “Рівнянське с. Рівне, вартістю 17,0 млн.грн.,   потужністю 400 кВ/год. Решта – 3 інвестиційних проекти – розробляються проектно-кошторисні документації.

Протягом січня-вересня 2017 року у галузі освіти виконано  5 соціальних заходів вартістю 563 тис.грн., а саме:  проведено заміну вікон на енергозберігаючі у Глодоській, Комишуватській, Рівнянській №2 загальноосвітніх школах  на загальну вартість 270 тис.грн, замінено 28 вікон на енергозберігаючі (3 проекти). Четвертий захід – Поточний ремонт котельні із заміною котла у Приютівській ЗШ І-ІІІ ступенів також виконано, вартість склала 103 тис.грн. Пятий захід також виконано – Встановлення комп’ютерного комплексу у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вартістю 190,0 тис.грн. Крім  того, у галузі виконано робіт з заміни вікон на суму 600,6 тис.грн, замінено ще 59 вікон.

У галузі охорони здоровя у стадії завершення знаходиться 1 захід -  Реконструкція приміщення СЕС під Новоукраїнську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2”. Крім того, у інших лікарських амбулаторіях галузі  замінено вікон на металопластикові на суму 34,0 тис.грн.

У галузі культури на даний час також завершується виконання 1 соціального заходу, передбаченого Програмою. Крім того, у закладах галузі культури району ще замінено вікон та дверей на суму 188, 0 тис.грн.

Завершуються роботи з виконання основних завдань, передбачених програмою економічного і соціального розвитку району на 2017 рік:

Новоукраїнським райспоживтовариством завершено ремонтні роботи у магазині с.Глодоси, с. Семенасте, кафе “Молодіжне у ресторані “Українка;

з метою впорядкування торгівельної діяльності та правил торгівельного обслуговання населення, усунення протидії несанкціонованій і стихійній торгівлі дільничними офіцерами Новоукраїнського відділу поліції виявлено 19 адміністративних  правопорушень, складено відповідні протоколи, накладено стягнення у вигляді штрафів;

відновлено роботу магазину Новоукраїнського КХП, в якому реалізується власна продукція підприємства (крупи, мюслі та корми);

 з метою поліпшення кадрової ситуації штат Новоукраїнської ЦРЛ поповнився двома лікарями, яких забезпечено житлом;

органами місцевого самоврядування району передбачено кошти на проведення ремонтів комунальних доріг у 2017 році на загальну суму 2,6 млн.грн. Станом на 01.10.2017 року ці кошти використано  стовідсотково. Спонсорську допомогу матеріалами на ремонти доріг надає ТОВ “Єврощебінь та ТОВ “Бантишівський щебінь;

з метою збереження та відтворення культурно-історичного середовища району виділено 20 га землі на території Семенастівської сільської ради для створення обєкту природно-заповідного фонду місцевого значення.

Наведена інформація свідчить, що досягнуто ряд позитивних результатів та виконано ряд основних показників програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року.

Але попереду ще багато завдань, які необхідно виконувати у співпраці керівництва райдержадміністрації з керівництвом районної ради, органів місцевого самоврядування та керівниками територіальних огранів міністерств і відомств у районі.

Яна Дамян

начальник відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

У рамках реалізації Меморандуму про партнерство щодо запровадження системи енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, укладено між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Кіровоградською областю державною адміністрацією, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблені положення про:

запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Вищевказані положення розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України saee.gov.ua в підрозділі «Енергетичний аудит та менеджмент» розділу «Бізнесу» або за посиланням: https://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx

Держенергоефективності готове надати консультативне супроводження (у тому числі, із залученням експертів і консультантів проектів міжнародної технічної допомоги та інших організацій) з впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах області.

Мелітопольська районна рада  Запорізької області повідомляє про прийняте рішення щодо вивчення попиту на продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

Майно дитячого оздоровчого табору Чайка, розташованого в лісі, на березі Молочного лиману, с. Богатир, Якимівського району, Запорізької області.

Земельна ділянка 3,9 га, в т.ч. 1,0 га пляжу. В таборі один адміністративний корпус – 163 м2 , сім корпусів для розміщення дітей – 1134 м2, їдальня -  405 м2 , сім інших будівель різного призначення.

Районна рада просить розглянути доцільність участі у придбанні або у довгостроковій оренді вищезазначеного майна.

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь за адресою: вул.Івана Алексєєва, 5, м. Мелітополь, Запорізька обл. 72319. Контактні телефони: (0619) 43-13-15, 42-10-32, 43-90-86, електронна адреса – mrr.gov@ukr.net тел/факс: (0619) 43-13-15.

Строк звернень з питань придбання майна або його довгострокової оренди – 1 місяць з дати отримання цього листа.

УВАГА!

З метою недопущення розкрадання енергетичного майна ПАТ ”Кіровоградобленерго” районна державна адміністрація надає перелік контактних телефонів за якими є можливість цілодобово надавати інформацію щодо подій на об’єктах ПрАТ “Кіровоградобленерго”.

Телефони диспетчерів Новоукраїнського РЕМ ПрАТ “Кіровоградобленерго” Міс. АТС (0-251) 2-20-60/2-11-47, Інтертелеком 27-86-32.

Телефон довіри ПрАТ “Кіровоградобленерго” міс. (0-522)35-82-31, моб. 067-520-40-79.

Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку району

за І квартал 2017 року

Рішенням сесії районної ради  від 21 грудня 2016 року № 145 затверджено програму економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2017 рік. Дана програма є основним програмним документом, який включає в себе основні показники, основні завдання, інвестиційні проекти та соціальні заходи Новоукраїнського району.

Виконання основних показників програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району  за І квартал 2017 року  відбувалося  наступним чином.

Протягом І кварталу 2017 року промисловими підприємствами району вироблено промислової продукції на суму 24,5 млн. грн. (в обрахункових цінах), реалізовано продукції на суму 61,2 млн. грн.

Обсяг валової продукції сільського господарства у сільськогосподарських підприємствах за І квартал 2017 року склав 6,4 млн. грн., зменшення обсягів пов’язане зі спалахом африканської чуми свиней у районі, який призвів до вилучення та забою поголів’я свиней.

За даними Новоукраїнської ОДПІ станом на 01 квітня 2017 року до зведеного бюджету району отримано 75,0 млн. грн. у тому числі до місцевого бюджету – 32,4 млн. грн. та до державного бюджету – 42,9 млн. грн.

До загального фонду бюджету району за січень-березень 2017 року надійшло власних і закріплених доходів у сумі 14,1 млн. грн.  Від перевиконання показників бюджетом району отримано 5,8 млн. грн. 

У січні-березні 2017 року підприємствами та організаціями району освоєно 37,1 млн. грн. капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій району.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених у економіку району станом на 01 квітня склав 0,8 млн. дол. США. У економіку району вклали капітал 4 країни світу, серед яких  провідні партнери Туреччина і Естонія. Обсяги зосереджені на підприємствах промисловості.

На економічно-активних підприємствах району боргу з виплати заробітної плати немає. Розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників облікового кола склав  5069 грн., або у  1,6 разів вище  від мінімального рівня.  У районі протягом січня-березня  2017 року на нові робочі місця працевлаштовано 46 осіб.

Станом на 01 квітня 2017 року освітні установи профінансовано на суму 17123,0 тис. грн., установи охорони здоров’я району профінансовано в сумі 10347,5  тис. грн. та видатки на утримання галузі культури становлять 2540,2 тис. грн. 

Відповідно до програми економічного і соціального розвитку району  протягом 2017 року передбачено реалізувати 5 інвестиційних проектів  загальною вартістю  665,0 млн. грн.  та 13 соціальних заходів вартістю 5,5 млн. грн. У галузі освіти  – 9 проектів вартістю 2,6 млн. грн., у галузі охорони здоров’я – 3 заходи  на 1,5 млн. грн. та один захід у галузі культури вартістю 866 тис. грн.  

Протягом 2016 року та І кварталу 2017 року у галузі освіти  розпочато та завершено виконання 5-ти заходів вартістю 923,2 тис. грн., а саме:

«Заміна вікон на енергозберігаючі у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» вартістю 236,1 тис.грн; «Заміна вікон на енергозберігаючі у Комишуватській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» вартістю 185,8 тис.грн.; «Заміна вікон на енергозберігаючі у Рівнянській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2» вартістю 208,3 тис.грн.; «Поточний ремонт котельні із заміною котла у Приютівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів», вартістю 103,0 тис. грн.; «Встановлення комп’ютерного комплексу у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» вартістю 190 тис. грн. А в цілому,  на даний час у галузі виконано заходів з енергозбереження на загальну суму  1063 тис. грн.

 У галузі охорони здоров’я  протягом 2016 та І кварталу 2017 року розпочато та завершено 1 захід «Придбання медичного обладнання (дефібрилятор, електрокардіограф та лапараскопічна стійка) для центральної районної лікарні» вартістю 866 тис. грн.

На виконання заходу «Реконструкція приміщення СЕС під Новоукраїнську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 2» виділено кошти з районного бюджету в сумі 619,1 тис. грн. та виконано авторський нагляд за проектно-кошторисну документацію, отримано згоду на приєднання до електромереж, відповідні роботи мають розпочатися найближчим часом. На даний час також замінено вікна на енергозберігаючі у Новоукраїнській, Комишуватській лікарських амбулаторіях на 8,5 тис. грн., у ФАПі с. Квітка на 9,0 тис. грн.

Станом на 01 травня 2017 року у галузі культури району проведено заміну дверей у Ганнівському та Диминському сільських будинках культури на 36,0 тис. грн.

Розпочато виконання основних завдань, передбачених програмою економічного і соціального розвитку району на 2017 рік. Так, з початку року:

Новоукраїнським райспоживтовариством розпочато ремонтні роботи у магазині с.Глодоси (замінено вікна, оновлено фасад) продовжуються ремонтні роботи у  ресторані «Українка» та кафе «Молодіжне»;

відновлено роботу магазину Новоукраїнського КХП, в якому реалізується власна продукція підприємства (крупи, мюслі та корми);

з метою поліпшення кадрової ситуації штат Новоукраїнської ЦРЛ поповнився двома лікарями, яких забезпечено житлом.

Органами місцевого самоврядування району передбачено кошти на проведення ремонтів комунальних доріг у 2017 році на загальну суму майже  4,0 млн. грн., де вже виконано ремонтних робіт майже на 1,0 млн. грн. На даний час здійснюється грейдерування та підсипка доріг, виконано ремонтних робіт майже на 600,0 тис. грн. Допомогу матеріалами надають карєри району.

Наведена інформація свідчить, що досягнуто ряд позитивних результатів та виконано ряд основних показників програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року. Але попереду ще багато завдань, які необхідно виконувати у співпраці керівництва райдержадміністрації з керівництвом районної ради, органів місцевого самоврядування та керівниками територіальних органів міністерств і відомств у районі.

Ремонти доріг Новоукраїнського району

 На території Новоукраїнського району знаходяться 1211,2 км внутрішньорайонних автомобільних шляхів загального користування, з них 428,3 км районної мережі, 782,9 км  комунальних доріг та 49,5 км доріг державного значення. Районна мережа доріг включає: обласні автомобільні дороги – 91,3 км; районні автомобільні дороги -270,5 км; територіальні автомобільні дороги – 66,5 км.

Автодороги місцевого та територіального значення  району обслуговує філія «Новоукраїнський райавтодор», але дороги знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області. З початку 2017 року виконано ремонтних робіт на дорогах Новоукраїнського району майже на 2,0 млн.грн., площею  4826,3 м2 та  використано асфальтобетону 595 тонн.

Зокрема, на автодорогах Новоукраїнського району проведено ямкові ремонти, а саме: на під’їзді до с. Іванівка на суму 823, 7 тис. грн., під’їзд до с. Комишувате на суму 117, 2 тис. грн. та під’їзд до санаторію Гусарське урочищена суму 340,5 тис. грн. Також проведено ямковий ремонт автодороги у м. Новоукраїнка від магазину Максимавід перехрестя до автозаправної станції, яка знаходиться по вул. М. Вороного, 195 на виїзді з міста Новоукраїнка на суму 324,0 тис. грн.

Проведено грейдерування дорожнього покриття автодоріг: від телевишки до станції Помічна, від с. Войнівка до с. Марянопіль, від с. Новомиколаївка до с. Петрівка.

За сприяння керівництва райдержадміністрації, коштів сільгоспвиробників, кар’єрів району, які надають пісок із відсівів гірських порід та відходи,  проведено грейдерування та підсипку дорожнього покриття у напрямках сіл Фурманівки, Глодос, Лісків, використано більше 700 тонн вказаних матеріалів. Робота і на даний час продовжується.

Головою райдержадміністрації В. Самойленком було проведено нараду з сільськими головами щодо визначення обсягів ремонтних робіт автодоріг на підвідомчих територіях. Бюджетами органів місцевого самоврядування на проведення ремонтних робіт доріг району передбачено більше 4,0 млн. грн. та розпочато ремонтні роботи.

Для відновлення дорожнього покриття від м. Новоукраїнка до с. Рівне керівництвом Новоукраїнської райдержадміністрації було домовлено з Рівнянським сільським головою щодо створення додаткової бригади робітників для проведення ремонтних робіт на Рівнянському напрямі, так як по вказаній дорозі курсують маршрутні автобуси, які здійснюють пасажирські перевезення.

Завдяки сприянню керівництва райдержадміністрації  та з метою забезпечення необхідних обсягів асфальто-бетону на ремонти автодоріг району на даний час  завершуються ремонтні роботи по відновленню Новоукраїнського асфальтно-бетонного заводу, який не працював майже 10 років, та який  найближчим часом розпочне свою роботу. Це дасть можливість скоротити транспортні затрати на перевезення матеріалів для ремонту доріг та прискорить виконання ремонтних робіт на автодорогах району.

  Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю