27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Про конкурс з відбору бізнес-проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки

 Районна державна адміністрація повідомляє, що у 2019 році буде здійснюватися реалізація Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки, яка затверджена рішенням Кіровоградської обласної ради від 11.12.2018 року № 594.

Одним із важливих заходів даної програми є надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності на реалізацію бізнес-проектів. На ці цілі в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено 1 млн.грн.

Наглядовою радою Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області схвалено критерії відбору бізнес-проектів для отримання суб’єктами підприємницької діяльності фінансової допомоги.

Оголошення про відбір бізнес-проектів розміщено на веб-сайтах «Кіровоградщина бізнесова», департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та на сторінці facebook.com/rfppkr/.

 Показники

промисловості Новоукраїнського району  за 9 місяців 2018 року

Промисловий потенціал району характеризується такими показниками:

За січень-вересень 2018 року вироблено промислової продукції на суму 71,4 млн.грн. (в обрахункових цінах), що становить 80,3%  до січня- вересня 2017 року. 

За січень-вересень 2017 року в районі реалізовано промислової продукції на суму 235,8 млн.грн, що складає 102%  до січня-вересня 2017 року.

Переробна галузь. Підприємствами переробної галузі за звітний період вироблено промислової продукції на суму 13,6 млн.грн, що складає 58,9% до січня-вересняя 2017 року. В цілому виробництво харчових продуктів складає 10,5 млн.грн., або 56,7%, у тому числі: виробництво борошномельно-круп′яної продукції – 5,2 млн.грн. (38%), виробництво хлібобулочних виробів  - 3,6 тис.грн. (79,3%) до січня-вересня 2017 року.

Добувна галузь. Підприємства добувної галузі збільшили  обсяги виробництва камене-щебеневої продукції (87,7%). Забезпечили виконання обсягів виробництва промислової продукції: ПАТ «Капустянський граніт» (235%), ПП «Новоукраїнський гранкарєр» (128,8%), ТОВ «Бантишівський щебінь» (118,4%).

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифта натисніть на 
клавіатрурі одночасно 
"Ctrl" і "+"