27100, м. Новоукраїнка, вул. Леніна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua

Про адміністрацію

Взаємодія з громадськістю

Будівництво та архітектура

Територіальні органи міністерств та відомств

Ощадбанк кредитує громадян

на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива та енергії

У рамках реалізації урядової програми енергозбереження Ощадбанк проводить кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива та енергії крім природного газу.

Кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов’язковий початковий внесок – 10% від вартості котла. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн., максимальна – 30 000 грн. Разова комісія банку за надання кредиту 3% від суми кредиту. Погашення кредиту здійснюється щомісяця рівними частинами, можливе дострокове погашення кредиту без додаткових комісій. Вимога до Позичальника - у власності  Позичальника або членів його сім’ї має бути нерухоме  майно.

До енергозберігаючого обладнання та матеріалів, на придбання яких може бути надано кредит, належать:

- газові котли з автоматичною подачею природного газу;

- електричні котли;

- котли, що працюють на альтернативних видах палива;

- теплові насоси;

- сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води;

- сонячні панелі для виробництва електроенергії';

- радіатори опалення з терморегуляторами, прилади обліку природного газу та води;

- матеріали з термоізоляції зовнішніх стін будівлі, багатоквартирного будинку, підвалу та фундаменту;

- склопакети, балконні блоки та вхідні двері.

Документи, необхідні для одержання кредиту:

· Заявка на одержання кредиту (заповнюється в банку)

· Паспорт громадянина України (та ксерокопія)

· Документ про отримані доходи та утримання з них за останні 6 місяців

· Правовстановлюючий документ на нерухоме майно, яке перебуває

у власності позичальника або членів його сім’ї за умови документального підтвердження, що власник нерухомого майна є членом сім’ї позичальника     (та ксерокопія)

· Рахунок - фактура на обраний котел

· Інші документи (після консультації в банку)

Механізм отримання кредиту наступний:

1 крок. Потенційний позичальник обирає товар у магазині та, отримавши рахунок-фактуру, надає його до установи банку разом з усіма необхідними документами для отримання кредиту.

2 крок. Після визначення банком можливості надання кредиту банк приймає рішення щодо видачі кредиту.

3 крок. Позичальник сплачує продавцю обов’язковий початковий внесок у розмірі від 10% від вартості котла та надає до банку відповідні підтверджувальні документи.

4 крок. Після укладення кредитного договору з фізичною особою банк надає позичальнику кредит шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця, а позичальник надає до банку документ, що підтверджує отримання ним котла від продавця.

5 крок. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України в свою чергу перераховує банку кошти для відшкодування кожному позичальнику до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис. грн. Ці кошти перераховуються на поточні рахунки позичальників, відкриті в Ощадбанку.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) та  +38-044-363-01-33. Телефони Новоукраїнського відділення Ощадбанку 2-21-60 та 5-01-07.

Головне управління Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області