Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Відділ культури і туризму Новоукраїнської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора КЗ "Музей Трудової Слави Новоукраїнського району" с.Комишувате на умовах підписання контракту строком на 5 років.

Дата оголошення конкурсу 27.05.2016 року.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, володіння державною мовою, стаж роботи в сфері культури не менше трьох років.

Кандидатам необхідно подати такі документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості, копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи; довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Документи подаються до відділу культури і туризму Новоукраїнської РДА протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу. м. Новоукраїнка, вул.Соборна 55 тел.2-18-48, е-mail: inbox4@nu.kr-admin.gov.ua