Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

28 грудня чудову новорічну казку подарував дітям творчий колектив РДЦЮТ "ЗОРІТ". З неймовірною радістю і захопленням юні глядачі зустрічали улюблених героїв казок і мультфільмів – Смішариків, Сніговика, наївного Зайчика, хитру Лисицю і, звичайно, Діда Мороза і Снігуроньку. Беручи активну участь у казковому дійстві діти з головою поринули у вир казкових подій, спільно із героями казки долаючи зло, допомагаючи перемогти добру. Малюки вдосталь натанцювались, наспівались, отримали заряд позитивної енергії на Різдвяно-новорічні свята та зимові канікули.

А перед початком дійства підростаюче покоління новоукраїнців привітали голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко, заступник голови районної ради Олег Талашкевич та міський голова Олександр Корінний.

Після завершення казки, як доповнення до гарного настрою, діти отримали солодкі подарунки.