13 січня голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участю голови районної ради Валерія Савенка та Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення питань розподілу видатків та повноважень між Новоукраїнською міською радою та Новоукраїнською районною державною адміністрацією.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.Юрчик ознайомила присутніх з переліком питань щодо розподілу повноважень між Новоукраїнською міською радою та Новоукраїнською районною державною адміністрацією, зокрема щодо подальшої діяльності служби у справах дітей Новоукраїнської райдержадміністрації та служби у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, районного та міського центрів соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Також начальник фінансового управління райдержадміністрації ознайомила присутніх з переліком питань щодо розподілу видатків між Новоукраїнською міською радою та Новоукраїнською районною державною адміністрацією, зокрема:

видатки по управлінню соціального захисту населення в частині надання послуг міському населенню;

відшкодування видатків по Новоукраїнській центральній районній лікарні, які заборонено здійснювати за рахунок субвенції з державного бюджету (оплата енергоносіїв);

відшкодування видатків в частині адміністративно-господарської діяльності по територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району, які не враховані при передачі субвенції під час формування районного та міського бюджетів;

про передбачення видатків на утримання районної психолого-медико-педагогічної комісії при відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;

про врегулювання питання щодо кількості методистів бібліотек при відділі культури і туризму райдержадміністрації та відділі культури міської ради.

За результатами наради голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.