31 січня голова райдержадміністрації Віктор Самойленко за участю Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

У зв’язку з різким зниженням температури повітря начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.Тарасенка та головний лікар Новоукраїнської центральної районної лікарні І.Шилінський проінформували про температурний режим в закладах освіти району та в центральній районній лікарні.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби у Новоукраїнському районі Н.Маковійчук проінформувала про вжиті заходи щодо запобігання поширення вірусу африканської чуми свиней на території Новоукраїнського району.

Наталія Андріївна зазначила, що на території СТФ ТОВ "Чапаєва" проводиться дезінфекція та очистка корпусів, спалення усіх контамінованих залишків. У траншеї завершується спалення трупів свиней із вказаного господарства та з приватного сектору села Рівне. Територія СТФ зачищається та забезпечується підготовка до обробки деззасобами. На території с.Рівне проведено вилучення свиней у домоволодіннях, які умертвлені безкровним методом та спалені і захоронені на території СТФ ТОВ "Чапаєва". Також власникам зданих свиней роздається каустична сода для проведення дезінфекції в сажах. Блокпости працюють у цілодобовому режимі. Для забезпечення чергування залучені працівники ветеринарної служби районів Кіровоградської області.

Начальник Новоукраїнського районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області М.Авраменко проінформував про вимоги правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання та системи опалення на об’єктах соціальної сфери.

За результатами наради голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.