Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

07 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації  Куртичан Віктор Петрович провів засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення, у якому взяв участь заступник директора районного центру зайнятості Стоян Богдан Сергійович.

На засіданні було затверджено Перспективний план роботи районного координаційного комітету сприяння зайнятості на 2017 рік, розглянуто питання щодо працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції та розширення спектру взаємодії з соціальними партнерами з питань працевлаштування таких осіб.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан проінформував присутніх про заходи, які проводяться в районі, щодо надання допомоги демобілізованим учасникам антитерористичної операції.

Районний військовий комісар Валерій Мілінчук ознайомив присутніх з роботою районного військового комісаріату в даному напрямку.

Директор Новоукраїнського районного центру зайнятості Тетяна Огородня проінформувала про всі напрямки роботи районного центру зайнятості щодо працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції, зокрема організацію роботи з роботодавцями, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.