Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Цього року виповнюється 28-а річниця від дня, коли останній солдат покинув територію Республіки Афганістан. У цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а й висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військовий обов’язок в "гарячих точках" планети.

Вшановуючи тих, хто брав участь в багатьох інших "гарячих точках" світу на території інших держав, 15 лютого у приміщенні Новоукраїнської районної ради відбувся урочистий захід. На зустріч з воїнами інтернаціоналістами завітали представники влади та громадськості.

Звертаючись до тих, хто пройшов горнило Афганської війни голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко говорив як про неоднозначність тієї війни так і про те, що всі вони з честю виконали наказ та повернулися назад, щоб стати активними членами суспільства, виховувати підростаюче покоління мужніми і сильними, здатними дати відсіч ворогу, який ступить на нашу землю.

"Ви та ваші побратими були в перших рядах на майдані, ви стали першими добровольцями, які піднялися на захист України від агресора" - зазначив Віктор Володимирович.

Про згуртованість та високу свідомість "афганського братства" говорили й заступник голови районної ради Олег Талашкевич та міський голова Олександр Корінний.

Рівнянський сільський голова Віктор Неділько також звернувся з вітанням до учасників бойових дій та вручив квіти матерям загиблих.

Слова вдячності від воїнів-інтернаціоналістів за постійну турботу та підтримку, взаєморозуміння висловив заступник голови районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Віктор Іщенко.

Також на зібранні ряд воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій були відзначені спільними грамотами Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради, а також грамотами Новоукраїнської міської ради.

Зі словами вдячності за проявлену мужність і самопожертву звернувся до присутніх і начальник кадрового забезпечення Новоукраїнського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Андрій Чіпляка, який вручив вітальні листівки колишнім співробітникам правоохоронних органів, які воювали на території Афганістану.

Музичні твори у виконанні солістів народного аматорського вокально-інструментального ансамблю "Сяйво" Павла Олійника, Миколи Танцюри, Наталії Білухи та Аліси Власенко не могли залишити байдужими жодного з присутніх у залі.

З перших же слів "Чорного тюльпану", який виконував Павло Олійник, присутні піднялися. Стоячи впродовж усієї пісні вшановували пам'ять тих, хто так і не повернувся з тієї жорстокої війни, яка впродовж 10-ти років тривала як для далекої мусульманської країни так і для родин українців, яких зачепило горнило Афганського пекла.

По  закінченню заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.