Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 березня у центральному Палаці культури "Ювілейний"  відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

Представниць прекрасної статі зі святом привітали голова райдержадміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко та міський голова Олександр Корінний, які побажали жінкам щастя, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та задумів, бути завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму.

Керівники району та міста за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, зразкове виконання службових обов’язків, високу результативність і продуктивність праці та з нагоди свята вручили відзнаки жінкам району.

Після завершення урочистого нагородження юні вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості "Зоріт" подарували присутнім чудову концертну програму.