Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

14 березня голова райдержадміністрації В.Самойленко, перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан, голова районної ради В.Савенко та в.о.начальника Новоукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Кіровоградській області Р.Грущак здійснили робочу поїздку до Іванівської сільської ради, де зустрілися з сільським головою П.Чуйком та депутатським корпусом сільської ради.

Під час робочої зустрічі керівники району обговорили з присутніми питання щодо ставки податку для фізичних осіб-одноосібників, про стан утримання доріг, щодо підготовки до проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля", щодо децентралізації влади в Україні та перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад.

Депутати мали можливість поспілкуватися з посадовцями та отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.