Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

17 березня в ЦПК "Ювілейний" відбулись урочисті заходи з нагоди 73-річниці визволення Новоукраїнського району від фашистських загарбників та 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Майстри мистецтв Новоукраїнщини організували концертну програму, присвячену визволенню населених пунктів Новоукраїнщини від фашистських загарбників. У центрі уваги громадськості і влади були ветерани війни, до яких звернувся із словами подяки перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан, голова районної ради Валерій Савенко та міський голова Олександр Корінний.

Пам’ять загиблих у Другій світовій війні та під час  проведення антитерористичної операції в Луганській і Донецькій областях було вшановано хвилиною мовчання та покладанням корзин квітів до пам’ятника Воїнам-визволителям, Обеліску Слави та пам’ятника генералу Соколову О.Д.