Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

20 березня за участі керівників відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі, представників засобів масової інформації та громадськості відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік начальником фінансового управління районної державної адміністрації Юрчик Галиною Іванівною. Доповідачка детально розповіла про надходження до бюджету, про кожне із основних дохідних джерел. Було дано аналіз виконання видаткової частини в розрізі основних галузей соціально-культурної сфери, що фінансуються з районного бюджету.

Галина Іванівна зазначила, що інформація щодо бюджету району постійно оприлюднюється на офіційному веб – сайті райдержадміністрації та публікується в районній газеті «Новоукраїнські новини».

Примітка: усі бажаючі мають змогу ознайомитися з повним текстом звіту, який розміщений на веб-сайті Новоукраїнської райдержадміністрації за посиланням http://nu.kr-admin.gov.ua/fin_vyk.htm