Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

28 березня у м.Новоукраїнка з робочою поїздкою  перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович.

Спільно із головою Новоукраїнської райдержадміністрації Самойленком В.В., першим заступником голови Новоукраїнської райдержадміністрації Куртичаном В.П., головою Новоукраїнської районної ради Савенком В.А. та Новоукраїнським міським головою Корінним О.О. оглянули приміщення дошкільного навчального закладу «Зернятко» та Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 2, які розташовані на території мікрорайону цукрового заводу. На сьогодні вони не працюють та підлягають реконструкції.

Після огляду зазначених об’єктів представники влади побували у Новоукраїнському центральному палаці культури «Ювілейний» та на міському стадіоні «Колос», на якому підготовлено до нового футбольного сезону майданчик із штучним покриттям.

Завершився візит голови Кіровоградської обласної державної адміністрації оглядом ходу весняно-польових робіт у ТОВ «Зерновик».