Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Щодня, щогодини ми слідкуємо за тривожними новинами зі Сходу України.

На жаль, ще одного нашого захисника, військовослужбовця із м.Новоукраїнка поранено під час виконання бойового завдання.

Наш земляк, талановитий співак та музикант, учасник АТО, командир взводу, молодший лейтенант Михайло Сидоренко, 31 березня 2017 року попав під обстріл і отримав осколкове поранення.

Наразі Михайло перебуває на лікуванні в госпіталі м.Дніпро.

З метою надання матеріальної допомоги пораненому землякові 5 квітня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції, які є мешканцями Новоукраїнського району, де і було прийнято рішення про надання Михайлові Сидоренку матеріальної допомоги на лікування з районного бюджету за рахунок коштів, виділених на реалізацію Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Підсумовуючи, Віктор Петрович зауважив, що районна влада прикладе максимум зусиль для  всебічної підтримки наших земляків – учасників АТО та членів їх сімей.