27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

05 травня за участю ветеранів, керівництва району та міста,  учнів загальноосвітніх навчальних закладів та громадськості відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті загиблих військовополонених у концентраційному таборі на ст. Адабаш у роки Другої світової війни.

Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Віктор Самойленко зауважив, що День пам'яті та примирення присвячений пам'яті всіх жертв Другої світової війни, яка стала трагедією та коштувала життя мільйонів людей.

Звертаючись до всіх присутніх, голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович висловив велику вдячність всім хто боровся з нацизмом у роки війни, хто загинув у нинішні дні, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

"Ми низько схиляємо голови перед світлою і незабутньою пам’яттю своїх земляків" – підкреслив Віктор Володимирович.

Також до виступів були запрошені заступник голови районної ради Олег Талашкевич, голова міської ради Олександр Корінний, голова міської громадської організації "Захист дітей війни" Галина Пиндик, учасник антитерористичної операції Михайло Сидоренко.

Ветеран війни, Клименко Іван Григорович один із тих, кому довелось не лише визволяти рідну землю від загарбників, а й бути свідком трагічних подій, що розгортались у окупованій Новоукраїншині, зокрема, знущань над в’язнями концентраційного табору. Він закликав пам’ятати про страшні події війни та зробити все можливе, щоб полум’я війни ніколи не нищило долі людей. Іван Григорович подякував владі та усім, хто турбується про ветеранів, упорядковують пам’ятники, меморіали минулої війни, виховує патріотів і захисників Батьківщини.

По закінчені заходу пам'ять усіх захисників Вітчизни було вшановано хвилиною мовчання і покладено вінки та квіти в пам'ять загиблим полоненим.

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю