Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

V Центрально – Український музейно –туристичний фестиваль.

13 травня на території Дендропарку у м. Кропивницький відбувся V Центрально – Український   музейно–туристичний фестиваль. На Кіровоградщині цей фестиваль проводиться вп’яте.

Новоукраїнщина взяла активну участь у фестивалі, презентуючи музейно-туристичний потенціал міста та району, зокрема Фурманівську сільську зелену садибу «Бджілку». Виставковий намет прикрашали роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: вишивка Цимбалюка І.К (с. Новоєгорівка), Чайковської В.І.   (м. Новоукраїнка), Семенової С.О. (м. Новоукраїнка) та запашний коровай виготовлений технологом СТОВ «Степ-Агро» Фулгою Г.І.  (директор Арсірій В.В.).

Свої роботи та майстер–класи з декоративно-ужиткового мистецтва представляли майстрині Семенова С.О. та Барбулат Л.В. Учасники фестивалю були нагороджені дипломами.