Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

26 травня у селі Комишуватому Новоукраїнського району відбулися урочистості, приурочені до 102-ї річниці з дня народження талановитого організатора сільськогосподарського виробництва, майстра високих врожаїв Олександра Васильовича Гіталова.

Щороку у цей день на батьківщині видатного українського хлібороба обласною премією імені Олександра Гіталова відзначають кращих аграріїв.

За підсумками роботи за 2016 рік, рішенням конкурсної комісії лауреатами цьогорічної Премії визначено: у номінації «Кращий механізатор» – механізатора-тракториста ФГ «Олександрівське» Олександрійського району Василя Бесарабова, та у номінації «Кращий керівник агроформування – керівника ТОВ «Долинівка» Гайворонського району Вадима Хоменка.

Диплом про присвоєння звання лауреата, відповідний нагрудний знак, почесну відзнаку обласної влади – статуетку «Степовий орел» та грошову частину премії новим володарям обласної премії вручили перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко та радник голови обласної ради Іван Владов.

Перший заступник голови облдержадміністрації С.Коваленко, радник голови обласної ради І.Владов, голова райдержадміністрації В.Самойленко, заступник голови районної ради О.Талашкевич разом із учасниками заходу також вшанував пам'ять видатного земляка, поклавши квіти до його погруддя.