Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

26 травня пролунав Останній дзвінок для учнів загальноосвітніх шкіл Новоукраїнського району.

На свято до учнів Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітали гості: перший заступник голови Кіровоградської обласної державний адміністрації С.Коваленко, заступник голови обласної ради І.Владов, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Т.Тарасенко.

Приємною несподіванкою для учнів було отримати від гостей тенісний стіл та комплект спортивного інвентарю.

Для учнів та випускників звучали щирі привітання та радісні побажання. Далі на дітвору чекає оздоровлення у пришкільному таборі, а на випускників – здача ЗНО та вступ у вищі навчальні заклади.