Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Відповідно до Указу Президента України від 13 травня 2017 року № 129/2017 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» багатодітній матері з м.Новоукраїнка Кучук Валентині Василівні, яка народили та виховує шістьох дітей.

Начальник управління соціального захисту населення Новоукраїнської районної державної адміністрації  Олефіренко Тетяна Петрівна привітала багатодітну матір з присвоєнням почесного звання та побажала їй міцного здоров’я, довгих років життя, усіляких гараздів та сімейного благополуччя.