Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

До уваги суб’єктів господарювання!!!

Доводимо до Вашого відома, що Законом України від 07 лютого 2017 року № 1830-УШ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування» внесено зміни до Водного кодексу України, які набирають чинності з 04 червня 2017, згідно з якими дозволи на спеціальне водокористування будуть видаватись територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.

Станом на даний час дозволи на спеціальне водокористування у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення видаються Департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Враховуючи, що термін розгляду документів, визначений законодавством, становить 30 календарних днів, а повноваження Департаменту в частині видачі дозволів на спеціальне водокористування припиняються з 04 червня 2017 року, просимо врахувати надану інформацію щодо прийняття рішення кінцевої дати подачі заяв та пакетів документів для отримання дозволів на спеціальне водокористування.