Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 червня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС, голови евакокомісії  В.Куртичан за участі керівників спеціалізованих служб району, членів комісії ТЕБ та НС, членів евакомісії та членів розрахунково-аналітичної групи провів командно–штабне тренування.

Під час відпрацювання умовної надзвичайної ситуації було деталізовано послідовність дій ряду спеціалізованих служб. Зокрема, це і планування, підготовка та проведення евакуації населення та його розміщення, організація оповіщення про початок евакуації, залучення до виконання евакуаційних заходів сил і засобів спеціалізованих служб цивільного захисту та координація їх дій, контроль за підготовкою та розподілом транспортних засобів для забезпечення евакуаційних перевезень, ведення обліку та контроль за розміщенням та організацією життєзабезпечення евакуйованого населення.