Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 червня відбулося засідання експертної комісії по присвоєнню районної премії імені Станіслава Анатолійовича Синовця під головуванням співголів експертної комісії першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктора Куртичана та заступника голови Новоукраїнської районної ради Олега Талашкевича.

Під час засідання членами комісії розглянуто подання трудових колективів Новоукраїнської центральної районної лікарні та комунального закладу "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

За результатами засідання експертної комісії визначено кандидатів, які за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток галузі медицини, досягнуті успіхи у покращенні медичного обслуговування населення району будуть нагороджені районною премією імені Станіслава Анатолійовича Синовця.