Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Щороку, готуючись до нового маркетингового року на Новоукраїнському комбінаті хлібопродуктів проходить "День відкритих дверей".

07 червня на території підприємства зібралися керівники сільгосппідприємств району. Також участь у заході взяли перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан, начальник відділу рослинництва департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації Г.Арсірій, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Новоукраїнської райдержадміністрації Я.Дам’ян, начальник управління агропромислового розвитку Новоукраїнської райдержадміністрації В.Токарь та начальник Кіровоградського регіонального відділу ПАТ ДПЗКУ А.Ларічев.

Під час офіційної частини начальник відділу матеріально-технічного забезпечення ПАТ ДПЗКУ В.Мормило прозвітував про попередній рік роботи підприємства, ознайомив присутніх з технічними можливостями, які щороку удосконалюються, а також запевнив присутніх у готовності комбінату хлібопродуктів до подальшої співпраці як з постійними клієнтами - сільгоспвиробниками, так і з новими, які ще не користувалися послугами комбінату.

Звертаючись до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович привітав усіх присутніх та наголосив на доцільності проведення таких заходів щороку,  з метою реклами  й інформування аграріїв про підприємство.

Віктор Петрович побажав учасникам заходу гарного врожаю, плідної співпраці, а підприємству – подальшого розвитку, забезпечення сучасним технічним обладнанням  та безперебійної роботи.

У ході заходу проведено оглядову екскурсію,  у ході якої усі бажаючі мали можливість відвідати заготівельну мережу та промислову дільницю.