Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

08 червня відбулося засідання районної комісії з питань захисту дитини під час якого розглянуто 17 питань, із них: 6 про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей; 2 про надання дозволів на вчинення правочину щодо майна; 1  про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною; 1 про визначення місця проживання малолітньої дитини; 3 про стан виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей; 1 про затвердження планів соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про продовження соціального супроводу; 1 про припинення соціального супроводу; 1 про зняття з обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставин; 1 про здійснення соціального супроводу сім′ї.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.