Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

12 червня працівники Новоукраїнського районного відділу  управління ДСНС у Кіровоградській області провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» для дітей загальноосвітніх шкіл району та міста. Під час акції дітям розповіли про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж на території району та причини їх виникнення, також у цікавій ігровій формі навчали дітей основам пожежної безпеки, роз’яснювали на практичних прикладах питання безпеки життєдіяльності.

Також участь у заходах взяли голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко, перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан та Новоукраїнський міський голова О.Корінний.

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко та міський голова Олександр Корінний звернулися до  всіх учасників акції з вітальними словами та вручили рятувальникам спецобмундирування, подяку колективу Новоукраїнського районного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області за допомогу у проведенні І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у закладах освіти Новоукраїнської міської ради та Новоукраїнської районної ради, сприяння національно-патріотичному вихованню учнів, формуванню їх активної громадянської позиції та готовності захищати Вітчизну.

Дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих рятувальників, розповіли про його застосування під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Також учні мали можливість відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних. Ця частина акції викликала особливе зацікавлення і пожвавлення, адже такі хвилини інколи допомагають визначитися з вибором майбутньої професії, присвятити своє життя такій потрібній людям професії. Також учні мали можливість ознайомитися з роботою медичних працівників, які продемонстрували їм обладнання машини швидкої допомоги та інструктували про основні аспекти надання першої медичної допомоги.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки вдома під час користування електричними та газовими приладами, під час відпочинку на природі поблизу водойм, застерегли від телефонних звернень у пожежно-рятувальну службу без потреби.

Не секрет, що сотні юнаків мріють стати мужніми та сміливими чоловіками. Саме після проведення таких заходів, як акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» молоде покоління по-новому осмислює роботу рятувальників. І можна сподіватися, що після цієї пізнавальної і цікавої зустрічі, у когось із присутніх дітлахів з’явилася мрія – пов’язати своє життя з пожежно-рятувальною справою.