Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

13 червня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович озвучив показники моніторингу соціально-економічного розвитку районів і міст Кіровоградської області за січень-березень 2017 року станом на 08 червня 2017 року.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан ознайомив присутніх з актом комплексної перевірки Новоукраїнського району Кіровоградської області щодо організації роботи з виконання вимог законодавства у сферах техногенної та протипожежної безпеки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, що проводилася 23-26 травня 2017 року.

Віктор Петрович звернув особливу увагу присутніх на недоліки виявлені під час проведення комплексної перевірки.

За результатами наради голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.