Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

13 червня Рівнянський сільський будинок культури гостинно зустрічав юних талантів з усіх куточків Новоукраїнщини на святковий фестиваль вихованців гуртків навчальних закладів «Таланти Новоукраїнщини – 2017». Проведення данного заходу набуває традиційності та проводитиметься щороку.

Перед початком свята гості та його учасники мали можливість ознайомитись з виставкою дитячих робіт «Наша творчість – Новоукраїнщині рідній», яка була розгорнута перед сценою. На виставці були представлені вироби гуртківців, які гідно продовжують славні традиції майстрів народних ремесел: вишиванки, вишивки, вироби із дерева, бісероплетіння, ляльки-мотанки, повсякденні речі виготовлені своїми руками. Виставки підготували учні Рівнянських загальноосвітніх шкіл №2, №5, №7, Глодоської та Ганнівської загальноосвітніх шкіл.

Бурхливими аплодисментами діти та дорослі вітали учасників концерту:

вихованців гуртків Рівнянської загальноосвітньої школи №2;

хореографічний колектив Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

вокальні гуртки Кропивницької, Комишуватської, Захарівської, Глодоської, Приютівської загальноосвітніх шкіл;

солістів-виконавців Олійник Каріну, Пастушину Руслану, Вініченко Дар’ю;

юних математиків Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

юних мультиплікаторів Іваннівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

юних туристів Шишкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Гості та організатори фестивалю побажали дітям здоровя, добра, невичерпної енергії і віри в мирне, щасливе майбутнє України та вручили учасникам заохочувальні подарунки.