Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

13 червня Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі щодо аналізу показників моніторингу соціально-економічного розвитку районів і міст Кіровоградської області за січень-березень 2017 року станом на 08 червня 2017 року.

Під час наради Віктор Володимирович детально зупинився по кожному показнику мотірингу та заслухав відповідальних працівників по кожній галузі відповідно.

Відповідно до обласного моніторингу за січень-березень 2017 року негативних тенденцій економічного розвитку району не зафіксовано.

За результатами наради голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.