Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

19 червня, у рамках Всеукраїнського туру "ЗміниТИ", у Новоукраїнці відбулось публічне обговорення ключових проблем в Україні. Експерти громадської організації “Центр UA” та коаліції Реанімаційний пакет реформ провели зазначене обговорення щодо перебігу затребуваних реформ і демократичних змін у регіоні та країні.

У обговоренні взяли участь представники місцевої влади, працівники медичних закладів Новоукраїнщини, експерти: Олег Рибачук,  голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції; Андрій Андрушків, лідер напрямку “Контроль публічних фінансів” Центру UA; Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ.

Під час зустрічі були обговорені наступні питання.

Які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні на національному та регіональному рівні?

Як реформа системи охорони здоров’я буде впроваджена в житті громадян на рівні міст та об’єднаних територіальних громад?