Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

20 червня Новоукраїнською районною громадською організацією інвалідів "Добробут та Надія" проведено засідання круглого столу на тему "Забезпечення рівних можливостей для дітей та молоді з інвалідністю та інших вікових категорій людей з обмеженими можливостями в отриманні соціально-культурних послуг". У заході взяли участь представники Новоукраїнської районної державної адміністрації райдержадміністрації, Новоукраїнської міської ради та управління Пенсійного фонду України в районі.

Основним питанням для обговорення було створення безперешкодного середовища для життєдіяльності інвалідів. Працівниками районної бібліотеки представлено інформаційний колаж "Життя перемагає".

Аматорські колективи центрального палацу культури "Ювілейний" представили присутнім концертну програму. По закінченню відбувся шаховий турнір між учасниками заходу.