Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

УВАГА! ОБРОБКА МЕДОНОСНИХ РОСЛИН!

Управління Держпродспоживслужби в Новоукраїнському районі повідомляє, що згідно з ст. 37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше, ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це сільську (селищну) раду, пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь та строк дії токсичності препарату.

Тому звертаємось до керівників та агрономів агроформувань різних форм власності з проханням проінформувати власників пасік про застосування агрохімічних засобів захисту рослин-медоносів.

З метою запобігання отруєння бджіл власникам пасік необхідно звернутися до органів місцевої влади з колективними заявами про інформування сільськогосподарських виробників про неприпустимість обробки ентомофільних медоносних рослин без попередження, що може стати причиною масового отруєння бджіл.

Управління Держпродспоживслужби в Новоукраїнському районі