Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

07 липня голова Кіровоградської облдержадміністрації С.Кузьменко побував із робочою поїздкою на ТОВ "Рассвет" Новоукраїнського району.

Підприємство засноване ще у 2003 році. Сьогодні ТОВ "Рассвет" це понад 100 робочих місць, середньомісячна зарплата більше 7 тисяч гривень, фотоелектрична сонячна електростанція потужністю 630 кВт/год, більше 40 одиниць техніки, майже 2,5 тис. голів свиней тощо.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Коренюк, голова райдержадміністрації Віктор Самойленко та голова районної ради Валерій Савенко оглянули адміністративні будівлі, сонячну електростанцію, побували на току та на ланах господарства.