Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

07 липня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан та заступник голови районної ради Олег Талашкевич відвідали дочірнє підприємство ТОВ "Елгран" ПАТ "Кіровоградграніт".

Куртичан Віктор Петрович та Талашкевич Олег Михайлович привітали підприємство з 50-річним ювілеєм з дня заснування та за сумлінну працю, високу результативність і продуктивність праці, значний внесок у розвиток підприємства добувної галузі України вручили Почені грамоти Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради Олександру Наріжному та  Миколі Сторожуку.

Віктор Петрович зазначив, що ПАТ "Кіровоградграніт" входить до десятки найбільших виробників камене-щебеневої продукції в Україні, а поліровану гранітну плитку виробництва ТОВ "Елгран" знають не тільки в Україні, а і в Білорусії, Вірменії, Польщі. Підприємство працює стабільно, заробітна плата виплачується вчасно, зростають обсяги виробництва та реалізації продукції.