Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

11 липня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан за участі заступника голови районної ради О.Талашкевича провів апарату нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Токарь проінформувала присутніх про стан проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур на території району. Зокрема, Валентина Іванівна зазначила, що у зв’язку з відсутністю у квітні-червні поточного року опадів, врожайність ранніх зернових культур порівняно з минулим роком буде нижчою.

За результатами наради перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.