Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

12 липня згідно з графіком перевірок, затверджених розпорядженнями голови райдержадміністрації від 16 грудня 2016 року № 473-р "Про організацію контролю за станом виконання виконавчими комітетами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади" та від 16 грудня 2016 року № 472-р "Про проведення перевірок стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, установах та виконавчих комітетах сільських рад" робочою групою проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Глодоської сільської ради.

За результатами проведених перевірок членами робочої групи надано відповідні рекомендації та підготовлено інформації.