Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

12 липня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів особистий прийом громадян.

До першого заступника голови райдержадміністрації звернулись голова та працівники соціальної сфери Малотимошівської сільської ради. Під час прийому присутні обговорили конфліктну ситуацію, яка склалася з громадянином Б...

Голова Малотимошівської сільської ради Алла Поліщук зазначила, що даний громадянин своїми діями перешкоджає роботі працівників органу місцевого самоврядування та працівників соціальної сфери сільської ради.

З метою вивчення та врегулювання даного питання було вирішено терміново провести нараду з керівниками правоохоронних органів району.