Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

15 липня 2017 року службою у справах дітей, за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, спільно з представниками Новоукраїнського ВП ГУНП організовано та проведено нічний рейд на території Новомиколаївської та Глодоської  сільських рад щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв, тютюнових виробів, порушень правил торгівлі та недопущення правопорушень неповнолітніми. Під час вказаного рейду було перевірено розважальні заклади, а саме: дискотеки, на яких перебувала молодь, та нічний магазин. Порушень не виявлено.

З підлітками, які перебували в громадському місці після 22:00 годин, було проведено профілактичні бесіди.