Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

18 липня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації  Віктор  Куртичан провів нараду з керівниками спеціалізованих служб району, членами комісії ТЕБ та НС, членами районної комісії з питань евакуації та членами розрахунково-аналітичної групи. На порядку денному розглянуто питання щодо підготовки до проведення командно-штабного тренування цивільного захисту району та рекомендовано всім вищевказаним службам:

1. Провести аналіз роботи спеціалізованих служб району за період 2012-2017 років.

2. Перевірити наявність та відповідність документації у роботі спеціалізованих служб, за необхідністю уточнити, оновити та забезпечити усім необхідним.

3. Підготувати доповідь по ввідним та бути готовим доповідати.