Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

21 липня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання комісій з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей та комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги  учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району.

Під час засідань комісій розглянуто 10 заяв громадян, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують значних коштів на проведення лікування та 4 заяви учасників АТО.

За результатами обговорення, вивчення всіх доданих до заяв документів та з урахуванням матеріально-побутових умов заявників комісією по 8  із 10 звернень було  прийнято позитивні рішення щодо надання  одноразової матеріальної допомоги з районного бюджету, по 4 заявах учасників АТО також прийнято позитивні рішення