Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

21 липня 2017 року   перший заступник голови районної державної адміністрації  Куртичан Віктор Петрович  провів  засідання штабу з питань  підготовки   та  проведення  збирання  ранніх зернових   і зернобобових культур  урожаю 2017 року.

На засіданні штабу були присутні члени штабу в кількості  7 чоловік.

Розглядалося питання  щодо недопущення виникнення  пожеж сільськогосподарських угідь,  лісів та  лісосмуг   у  період  надзвичайно  високих температурних режимів .

З метою попередження пожеж створено робочу групу  у складі   представників  районної державної адміністрації,    Новоукраїнського районного відділу  управління ДСНС України  у Кіровоградській області та управління  агропромислового розвитку.  Робочій групі  доручено  терміново провести обстеження  території району та надати роз’яснення керівникам господарств всіх форм власності щодо  виконання  заходів з  недопущення виникнення пожеж.

Також прийнято рішення щодо термінової розсилки попереджувальних телефонограм  головам міськсільрад  та керівникам сільськогосподарських підприємств з даного питання.