27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

25 липня 2017 року на базі фермерського господарства "Омельяненко"    проведено День Поля, в якому взяли участь не тільки аграрії району та області, а й сільгоспвиробники інших областей. Організатором заходу є ТОВ "Фертчем".   Підприємство входить до групи  компаній "TERVALIS" (Іспанія), яка  спеціалізується на  виробництві мінеральних добрив. 

Враховуючи  особливості ведення сільського господарства в Україні, провідними спеціалістами  ТОВ "Фертчем" спільно  з іспанськими колегами було відібрано  найкращі  і найбільш  відповідні добрива, а також розроблено системи їх застосування. Завдяки застосуванню інноваційних технологій  під час виробництва добрив є можливість їх використання на всіх видах культур. 

У фермерському господарстві  продукція компанії була продемонстрована на полі, зокрема, присутнім представлено посіви кукурудзи та соняшнику, які підживлювалися різними добривами при посіві та на різних фазах розвитку рослин. Біля кожного поля учасники заходу могли побачити схеми внесення добрив під ту чи іншу культуру.

Як зазначив голова фермерського господарства Сергій Омельяненко, результатами співпраці з компанією, за підсумками збирання ранніх зернових культур,  в господарстві задоволені.

 

 

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю