Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

25 липня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів спільне засідання комісій ТЕБ та НС та евакокомісії  в рамках командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту Кіровоградської області з питань готовності Новоукраїнського району до протидії загрозам у зв'язку з ускладненням погодних умов та  виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з погіршенням метеорологічних умов на території Новоукраїнського району.

Відповідно до отриманих ввідних Новоукраїнська районна ланка територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області була переведена в режим підвищеної готовності.  У подальшому створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, визначено порядок його роботи у цілодобовому режимі та розпочато ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації.