Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 липня перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан та голова районної ради В.Савенко, за участі голови  Новоукраїнської районної організації ветеранів України Кравченка А.К. зустрілись з делегацією Кіровоградської обласної організації ветеранів України на чолі з її головою Єфіменком В.К. Метою візиту обласної делегації було проведення перевірки роботи Новоукраїнської районної організації ветеранів України.

У першу чергу присутні обговорили питання щодо співпраці райдержадміністрації та райради з районною організацією ветеранів. Також, на порядку денному зустрічі піднімались питання всебічного захисту прав, соціальних та економічних інтересів як ветеранів війни, так і ветеранів праці та людей похилого віку. Особлива увага була приділена обговоренню питання щодо медичного обслуговування даної категорії громадян.

Після зустрічі з керівництвом району Єфіменко В.К. побував в офісі районної організації ветеранів та ознайомився з роботою територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району.