Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 липня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів  "Про стан протидії злочинності протягом І півріччя 2017 року на території районів Кіровоградської області".

У нараді взяли участь голови райдержадміністрацій, голови районних рад та керівники силових структур 9 районів Кіровоградської області. Керівник Новоукраїнської місцевої прокуратури Кіровоградської області В.Дьолог проаналізував роботу відділів Новоукраїнської місцевої прокуратури щодо протидії злочинності та поставив перед керівниками силових структур завдання щодо покращення роботи з попередження та розкриття злочинів на підвідомчих територіях.